Oliver Ho vydá své druhé album jako Broken English Club

Broken English Club je projekt Olivera Ho, ve kterém se zaměřuje na špinavé, převážně zlomené, kovové techno a v červnu mu vyjde druhé album na vydavatelství L.I.E.S. Records.

31.3. 2017 09:46:27 | nové desky | Carl W

Oliver Ho nastartoval Broken English Club v roce 2014 a rok na to už přišel s debutovým albem Suburban Hunting ‎na značce Cititrax. Pod svým občanským jménem má ovšem slavný Londýňan už alb pět, včetně velmi známého Sentience na Blueprintu.

Oliver je pořád velice aktivní producent, loni vydal album The Sacred Pornography ‎pod pseudonymem Zov Zov, jako Raudive pak v listopadu přišel s mixovanou kompilací Utter Mix 1. Letos takk bude patřit projektu Broken English Club zaměřeného na tvrdé nesvázané techno.

Album ponese název The English Beach, inspirací pro něj byla Dungeness, jediná pušt v Británii. Album vzniklo právě tam a současně s ním vyjde i kniha fotografií z této oblasti. Darum vydání The English Beach je naplnánováno na 15. června, kdy bude k dipozici jak digitálně, tak na vinylech, díky vydavatelství L.I.E.S. Records.

Poslechni si: Broken English Club - Plague Song

Tracklist:

A1 / 1. Stray Dogs
A2 / 2. Breaking The Flesh
A3 / 3. The Sun Rising
B1 / 4. Plague Song
B2 / 5. Pylon
B3 / 6. Rust Ballad
C1 / 7. Wreck
C2 / 8. Carrion
C3 / 9. Concrete Desert
D1 / 10. Wire Fence
D2 / 11. The English Beach
D3 / 12. Last Signal

REKLAMAREKLAMA