Matrix and Futurebound a Mind Vortex v dubnu v Roxy

Drum‘n‘bass fans pozor! Do Roxy míří silný zahraniční line-up v čele s Matrix & Futurebound, které doplní Mind Vortex a Messy MC.

25.3. 2017 21:54:22 | informace | rave

Obě formace slibují hutné bassové linky v kombinaci s kvalitním mainstreamem a zejména Mind Vortex uspokojí i fanoušky tvrdšího DnB. 28. dubna se můžete těšit na kombinaci Viper Recordings a RAM Records v celé své kráse. Line up doplní 2K a HellSmith.

Britské duo Matrix & Futurebound od své první kolaborace v roce 2005 vydalo už nespočet hitů jako třeba All I Know, Control nebo Don`t Look Back. Jejich oblibu můžeme přikládat hlavně tomu, že umí mainstreamovému publiku přiblížit undegroundový sound a chytlavé melodie často doplňují příjemnými vokály. Ve svých setech kombinují právě kvalitní mainstream s tvrdší náloží. Tu správnou dynamiku dodá Matrix & Futurebound Messy MC.

Druhým headlinerem pátečního večera budou Mind Vortex. Jejich debut na RAM records Hotbox si skvěle vedl v žebříčcích BBC 1xtra, Beatportu a zároveň je katapultoval mezi jedny z nejnadějnějších hudebních formací současnosti. Ten samý rok zakončili mixem Ram Drum & Bass Annual, který se stal jedničkou na iTunes. V jejich tvorbě nechybí rázné bass linky, dramatické prvky a hlavně neustále přicházejí s novými nápady, které posunují jejich produkci dál. Už 28. dubna si vychutnáš silný britský DnB line-up.

Predprodej: 250 czk + popl.
V Kavárně NoD za zvýhodněnou cenu 260 CZK
Goout: https://goout.net/cs/listky/matrix-futurebound+mind- vortex+messy-mc/nhcb/
TPro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2091858-matrix.html
My Roxy: http://my.adamapp.com/download/5569?lang=cs

Video: Matrix & Futurebound feat. Luke Bingham - All I Know

PARTYINFO

Matrix & Futurebound

28.04.2017 Roxy, Praha
DJs: Matrix & Futurebound, Mind Vortex, 2K, HellSmith
2. stage: Panorama + PJ
Cena: 250
REKLAMAREKLAMA