Co tě čeká na festivalu Movement Detroit 2017

Zaletět, či nezaletět do Detroitu na Movement, to je oč v mé v hlavě momentálně běží. Detroit se po mé návštěvě v roce 2015 stal mojí srdcovou záležitostí.

25.3. 2017 21:37:29 | festivaly | Kouzelná

Kdyby mě to mé finance dovolily neváhám tam létat každý rok. Letos nad tím přemýšlím od chvíle co jsem tady v Sydney, v rámci festivalu Days Like This, slyšela Octave One. Detroiťáci mají v sobě takové zvláštní kouzlo. Kouzlo, které láká.

Letos je pro návštěvníky opět připraven úžasný line-up, kterému vévodí několik techno legend. Jen v prvním kole bylo oznámeno přes 65 vystupujících. V čele s legendou Carlem Coxem, který se prý nemůže dočkat až roztančí detroitské publikum. Jen doufám, že si odpustí to řvaní do mikrofonu, kterým začíná být velmi proslulý.

Čeká nás také vystupení techno průkopníků Juana Atkinse, Derrick Maye a Kevina Saundersona známé jako The Belleville Three. A další jako Adam Beyer, Matthew Dear jako Audion - live, Danny Brown, Dixon, Nicole Moudaber, Chris Liebing, Carl Craig, Joseph Capriati, Jamie Jones, Kevin Saunderson jako e-Dancer - live, Kerri Chandler, Cassy Robert Hood - live a Ben Klock, jen abych jmenovala alespoň některé.

V druhé fázi odtajněného line-pu přibyla jména jako Carl Craig, Octave One - live, Paco Osuna, Seth Troxler, The Saunderson Brothers, Heidi, Mind Against a Ben Sims, který bude hrát back2back s Truncate.

Byly také odtajněny dva headlineři. Pro sobotní večer Richie Hawtin se svým projektem Close - Spontaneity & Synchronicity. Tento Richieho projekt má za úkol ukázat jeho tvůrčí proces v akci. Na pódium bude umístěno několik kamer, které budou zachycovat jeho mix a přenášet tak na obří obrazovku. Díky tomuto projektu (Close = blízko) bude publikum více propojeno s DJem.

A pro neděli Testpilot. Jedná se o alter ego Deadmau5e z roku 2013, ve kterém se soustředí na techno. Zatím hrál jako Testpilot pouze jednou b2b s Richiem Hawtinem na SXSW před třemi lety. Co si asi připraví pro detroitský Movement?

Odkazy:

PARTYINFO

Movement Detroit 2017

27.05.2017 - 29.05.2017 , Detroit
DJs: Audion (live), Kevin Saunderson as E-Dancer (live), Robert Hood (live), Mount Kimbie (live), Rodriguez Jr. (live), Juan Atkins, Derrick May and Kevin Saunderson as The Belleville Three Adam Beyer, Matthew Dear, Danny Brown, Dixon, Nicole Moudaber, Chris Liebing, Carl Craig, Joseph Capriati, Jamie Jones, Kerri Chandler, Cassy, Ben Klock, Dusky, Shiba San, Pan-Pot
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně