Colours: Extravelt a Digitalism horkou novinkou

Březen je měsícem, kdy se program Electronic stage rozrůstá. A určitě se nejedná o žádná vesnická jména.

24.3. 2017 10:14:42 | festivaly | mikeware

S novým týdnem byla představena nová jména. Německá dvojice Extravelt je jednou z nich. Tento rok to bude navíc jejich druhé vystoupení v tuzemsku. Před Colours vystoupí ještě v dubnu v pražském klubu Roxy. Kdo jejich živé vystoupení propásne, nemusí zoufat a navštívit je může na letošním ročníku Colours. Pánové Arne Schaffhausen a Wayay Raabe určitě nezklamou. Ať v Praze, nebo v Ostravě.

Video: Extrawelt Live @ Bacchanale Festival (18.09.15)

U německých producentských dvojic ještě chvíli zůstanu. Digitalism jsou totiž také součásti Electronic stage. Shodou okolností i tato dvojice vystoupí v Roxy, ale až ke konci roku. S největší pravděpodobností lze očekávat produkci plnou tracků z jejich posledního alba Mirage, které bylo vydáno v květnu loňského roku.

Video: Digitalism - Go Time

Dnešním posledním jménem je pro změnu anglický rodák Max Cooper. Nejedná se o žádného nováčka. V živém podání se objevil na festivalech jako Glastonbury, Awakenings nebo Decibel festival. V roce 2014 vydal debutové album. Oproti dvojicím výše ovšem v tuzemsku nevystoupí letos dvakrát. Máte-li rádi ambientní techno, neváhejte Colours navštívit.

PARTYINFO

Colours of Ostrava 2017

19.07.2017 - 22.07.2017 Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
Live: Justice, Norah Jones, Jamiroquai, Unkle, Moderat, Booka Shade, Imagine Dragons, Alt-J, Dusty Kid, Birdy, LP, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague, Michal Hrůza + Janáčkova filharmonie Ostrava etc.
DJs:
Cena: 2.090 - 4.900
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně