Mrkni se na line upy pro 11. týden

Palicavonzvreca pácne po hlavě tentokrát Kwartze z PoleGroup, Roxy zažije nájezd Med School, Storm bude pod palbou LXR a jejich hostů. A legálně se napít bude moci i JZD crew, která oslaví 18 let s Headroom Djs. Tak vybírej!

17.3. 2017 04:15:15 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

17.3. 2017

Bass Overdose

Praha, Chapeau Rouge

21.00 - Lyre
22.30 - Twinki
23.30 - Beast Jane
00.30 - Beesu
01.30 - QO
02.30 - Feela
30.30 - Mustaffa + Sheriff

17.3. 2017

Bassproof

Brno, Favál

22.00 - Hrrnec
23.30 - El Waca
01.00 - Bio + Drop Database
03.30 - Krowak
05.00 - jum up + set

17.3. 2017

Friends Ride

Brno, Perpetuum

21.30 - Karlos P.
22.30 - P.S.
00.30 - IM Cyber
02.30 - Karlos P.
04.00 - Deivis

17.3. 2017

LXrave

Praha, Storm

21.00 - LXR warm up
22.00 - Mini.LXR
23.30 - Paky.LXR
01.00 - Sparks (live)
02.30 - Dave.LXR
04.00 - Majkl NSK

D‘n‘B:
22.00 - Mouzl
23.30 - Dexide
01.00 - PmdR
03.00 - Houbass

17.3. 2017

Med School Prague

Praha, Roxy

22.00 - Mulett
23.30 - Anile + MC Ruthless
01.00 - Technimatic + MC Ruthless
02.00 - Etherwood + MC Ruthless
03.00 - Keeno + MC Ruthless
04.00 - Whiney
05.00 - Neve

17.3. 2017

Palicavonzvreca

Bratislava, SubClub

22.00 - Takaaki Itoh
00.30 - Kwartz
02.30 - Loktibrada
04.00 - Scalameriya
06.00 - ?

17.3. 2017

Tanzfabrik

Ostrava, Fabric

21.00 - Mendoza
23.00 - Deivis
01.00 - Tibiza
03.00 - Cimy

17.3. 2017

Worakls

Brno, Exit

21.30 - JPJ
23.30 - Orbith
01.00 - Worakls (live)
02.30 - Fly + Bastien
03.30 - Andy Smitth
04.30 - Phil Albedo

18.3. 2017

18 years of JZD promotion

Valašské Klobouky, KD Klobučan

20.00 - PapiOil + Styrax
21.30 - Martini
22.15 - Naoki Uda
23.00 - Toky
00.00 - Headroom Djs
02.00 - Kaisersoze
03.00 - Siki

DnB stage
20.00 - Intro
21.00 - Štelo & Štela
23.00 - Onby
00.30 - One Way
02.30 - Mtths

18.3. 2017

Cube

Praha, ČKD Kolbenova

22.00 - JB + Flesh
23.15 - Sub2saw (live)
00.45 - Subgate
02.00 - Mauro Picotto
04.00 - Callboy

18.3. 2017

Darkshire Afterparty

Praha, Storm

21. 00 - Aspire
22.00 - Fourseason
23. 00 - Neuro.lab
00.00 - Volume plus
01.30 - Freqax
03.00 - Gloom
04.00 - TOD
05.00 - b2b

18.3. 2017

Maximal: 6 years of Maximal

Brno, Perpetuum

21.30 - Carl W + Upgrade
00.30 - Nois
02.00 - Sionni
03.30 - Warphil

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně