Který český hudební festival má nejvíc fanoušků na Facebooku?

Má více fanoušků Let It Roll, Transmission nebo snad Rock For People? A kolik z těch fanoušků je vlastně z Česka? Pojďte se s námi na ta čísla podívat!

15.3. 2017 09:27:05 | | Carl W

První se podívejme na přehled všech fanoušků - tedy i těch zahraničních. Tady jednoznačně vede elektronická hudba, protože první místo s více než 210.000 fanoušky obsadil pražský Magnetic festival. Na druhém s velkým odstupem najdeme Transmission, třetí je jeden z největších drumandbassových festivalů světa - Let It Roll. První desítku pak uzavírá s necelými 60.000 fanoušky Mácháč.

Fanoušci celkem:

Když se nyní podíváme pouze na české fanoušky, výsledek se nám trochu změní. A když do výsledku započítáme zahraniční festivaly, které mají fanoušky i u nás, přibyde jen jeden - Tomorrowland. Ten s necelými 50.000 fanoušky z Česka zabírá sedmou pozici. První místo stále drží Magnetic, druhé jsou Hrady.cz, třetí Rock For People a zajímavý je i čtvrtý Mácháč, u kterého se ukazuje, že má víc jak 86% fanoušků z Česka. Let It Roll, který je v tomo žebříčku pátý, jich má zase více než polovinu ze zahraničí.

Fanoušci z Česka:

V prvním sloupic jsou fanoušci z Česka, ve druhém pak součet všech fanoušků.

Čísla pochází od české analytické společnosti Socialbakers.

PARTYINFO

Magnetic Festival

05.05.2017 Výstaviště Letňany, Praha
DJs: Blasterjaxx, Nervo, Cesqeaux, Jewelz + Sparks, John Culter, Kryder, Kura, Tom Swoon
Cena: 990 - 2 500
REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně