Laurent Garnier na Time Warpu nakonec vystoupí

Do line-upu dubnového Time Warpu přibylo ještě jedno významné jméno. Laurent Garnier se původně na významné německé halovce letos po několika letech objevit neměl, nakonec jej pořadatelé víc jak měsíc od zveřejnění všech jmen ještě přidali.

13.3. 2017 13:28:14 | festivaly | Carl W

Time Warp, který se odehraje 1. dubna v německém Mannheimu, odtajnil vystupující na začátku února, viz. Nina Kraviz, Maceo Plex nebo Solomun na dubnovém Time Warpu. A fanoušky hodně mrzela neúčast Laurenta Garniera, který letos získal Řád čestné legie.

Díky několika velkým změnám v mém harmonogramu mohu s nadšením ohlásit, že si letos znovu zahraji na Time Warpu!“ oznámil nyní Garnier na sociálních sítích. Tak nyní již věříme, že je line-up kompletní. Pokud nemáte vstupenky, ale chtěli byste se na Time Warp podívat, tak je seženete zde.

Mrkněte taky na náš report z Time Warpu z roku 2014.

PARTYINFO

Time Warp 2017

01.04.2017 Maimarkthalle, Mannheim
DJs: &ME, Adam Beyer, Adriatique, Bunte Bummler, Butch, Carl Cox, Chris Liebing, Chris Wood & Meat, Dixon, Dubfire, Extrawelt (live), Fabio Florido, Jackmaster, Jamie Jones, Joseph Capriati, Karotte, Klaudia Gawlas, Laurent Garnier, Loco Dice, Luciano, Maceo Plex, Marco Carola, Mathias Kaden, Monika Kruse, Nick Curly, Nina Kraviz, Pan-Pot, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Rødhåd, Sam Paganini, Seebase, Seth Troxler, Solomun, Sonja Moonear, Steffen Baumann, Steffen Deux, Sven Väth, Tale Of Us, The Martinez Brothers, tINI
Cena: 69 - 99 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně