Solomun se vrátí v červnu do Prahy

Druhý ročník pražského festivalu Metronome nabídne kromě světoznámého zpěváka Stinga také DJskou superstar Solomuna. Ten tak v Praze za poslední tři roky zahraje už potřetí.

9.3. 2017 12:07:08 | festivaly | Carl W

Metronome Festival Prague je nový mezinárodní hudební festival, který se koná v centru Prahy a nabízí 40 koncertů nejzajímavějších mezinárodních hvězd v kombinaci s tím nejlepším z české hudební scény. Letos na festivalovém pódiu vystoupí například jeden z nejpopulárnější světových hudebníků Sting nebo britská rocková hvězda Kasabian. Domácí scénu budou reprezentovat se speciálními sety David Koller, Monkey Bussiness, Ewa Farna, Lenny nebo Thom Artway. Záštitu nad Metronome Festival Prague převzala pražská primátorka Adriana Krnáčová a starosta městské části Prahy 7 Jan Čižinský,“ říkají pořadatelé.

A chybět letos nebude ani majitel německého labelu Diynamic - Solomun. Ten v Praze dva roky po sobě vyprodal Roxy a letos bude součástí festivalu Metronome.Vstupenky na dvoudenní festival jsou k dipozici za za předprodejní cenu 1.890,- Kč, na místě budou stát 2.290,- Kč.

Video: Solomun Boiler Room Tulum DJ Set (2015)

PARTYINFO

Metronome Festival Prague 2017

23.06.2017 - 24.06.2017 Pražské Výstaviště, Praha
Live: Young Fathers, Sting, Kasabian, David Koller, Monkey Bussiness, Ewa Farna, Lenny, Thom Artway
DJs: Solomun etc.
Cena: 1.890 / 2.290
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně