Fernanda je zpět na Apokalypse

I když jsme od pořadatelů slyšeli, že si Fernanda Martins na Apokalypse v březnu minulého roku odbyla derniéru, tak nějak jsme spolu s fanoušky věřili, že to úplný konec Fernandy a Áčku nebude. A měli jsme pravdu!

12.3. 2017 20:00:00 | informace | Carl W

Ano, dáváme stranou všechny malichernosti a neshody – tohle má být oslava 18ti let Apokalypsy a vy jí milujete! První dáma hardtechna, známá brazilská kráska Fernanda Martins, se nejen u nás stala fenoménem, který si ojedinělým způsobem vyměňuje energii s fanoušky během svých vystoupeních,“ vysvětlují pořadatelé.

Za svoji kariéru několikrát obletěla zeměkouli a stala se nejbookovanější hardtechno DJkou planety,“ doplňují. Zahraniční obsazení Boiler Hard pódia Apokalypsy tedy zní : Fernanda Martins, Pet Duo, Viper XXL a Mario Ranieri

Hlavní pódium už zná také všechny své zahraniční vystupující - nechybí tu Chris Liebing, Kevin Saunderson, Rush a The Advent. Na třetím pódiu, které má pod palcem klub Perpetuum, pak zahraje Chelina Manuhutu. Zbývá teady doladit jen český support.

Video: Fernanda Martins @ Apokalypsa (2010) The Bells - Aftermovie

PARTYINFO

Apokalypsa 43

24.11.2017 Bobycentrum, Brno
DJs: Chris Libing, Kevin Sauderson, Rush, The Advent (live), Fernanda Martins, Pet Duo, Viper XXL, Mario Ranieri, Chelina Manuhutu, Pavel Krejdl etc.
Cena: 499 - 999
REKLAMAREKLAMA