Londýnský festival Junction 2 láká na skvělý line-up

Denní londýnský festival láká na pět pódií a hvězdná jména, v jejichž výčtu nechybí Adam Beyer, Ben Klock, Maceo Plex, Recondite, DJ Koze, Tale Of Us nebo Joseph Capriati.

6.3. 2017 15:18:30 | festivaly | Carl W

Dvě nové pódia přidal festival oproti loňsku a zastřešují je pořadatelé známých značek Sonus a Into The Woods. Rozlehlý Boston Manor Park tak přivítá celkově pět pódií, které poběží od poledne do půl jedenácté večer a nabídnou více než třicet DJs a producentů.

Předchozí ročník se náramně povedl (viz. video níže) a tak není divu, že je letošní ročník již téměř vyprodán - zbývá poslední vlna vstupenek. Ty první byly k sehnání za 40 £ (necelých 1.300,- Kč) a poslední vlna i s poplatky zprostředkovatele vyjde na 55 £ (necelých 1.800,- Kč).

Drumcode Stage nabídne Adama Beyera, Bena Klocka, Idu Engberg, Reset Robota nebo Tale Of Us. Na Sonus Stage vystoupí Joseph Capriati, Maceo Plex, Recondite a Sam Paganini. Dále nebude chybět DJ Koze, Alan Fitzpatrick, Rødhåd, Charlotte De Witte, Daniel Avery nebo Luke Slater.

Video: Junction 2 (2016)

PARTYINFO

Junction 2 Festival

10.06.2017 , London
DJs: Adam Beyer, Ben Klock, Ida Engberg, Reset Robot, Tale Of Us, Joseph Capriati, Maceo Plex, Recondite (live), Sam Paganini, DJ Tennis, Eagles & Butterflies, Daphni, DJ Koze, Andrew Weatherall, Willow, Dolan Bergin, Chris Liebing, Alan Fitzpatrick, Charlotte De Witte, Daniel Avery, Planetary Assault Systems (live), Rødhåd, Praslea, Jane Fitz, Janeret, Kolo & Dyze, Tarek Charbonnier, G. Walker
Cena: 40 - 55 £
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně