Ten Walls vydá album Queen

Litevský producent Marijus Adomaitis má nachystáno své první album pod pseudonymem Ten Walls. Vydavatelství Runemark jej vydá v půlce března.

6.3. 2017 14:43:59 | nové desky | Carl W

Je už dva roky, co se velice dobře rozjetá kariéra Litevce Marijuse Adomaitise pořádně zasekla. Nemohl za to autorský blok nebo nedostatek snahy dělat kvalitní hudbu, ale jeho homofobní poznámky směrem k gay komunitě, díky čemuž  mu největší festivaly v čele s Creamfields, Pitch, Pukkelpop, holandským Mysterylandem, Urban Art Forms Festivalem nebo Sónarem zrušili jeho vystoupení a u většiny promotérů dostal "stopku".

I přes omluvu se na velkých akcích tolik neobjevuje a tam, kde jeho jméno oznámí, je téměř vždy celkem peprná diskuse. Nic to však neubírá na jeho producentských kvalitách a kdy nezná jeho hit Walking With Elephants, jako by nebyl. Marijusovi však nezbývá nic, než dál dělat vynikající hudbu.

Dalším krokem v jeho kariéře pak má být první album pod pseudonemem Ten Walls. Bude se jmenovat Queen. „Je to album plné kontrastů. Je to příběh, který zahrnuje různé okamžiky mého života, stejně jako hudební zážitky,“ říká o Queen jeho autor. Vydavatelství Runemark jej vydá 15. března.

Video: Ten Walls "Queen" Album Teaser

Tracklist:

CD 1:
01. Rhapsody
02. Resurrection
03. 1983 feat. Domas Aleksa
04. Adi
05. Age Old Pain feat. Jonatan Backelie
06. When Muses Return
07. Power feat. ALX
08. Experiencing Various Embodiments feat. Petras Geniusas
09. The Three Gunas
10. Menuet
11. Snowing On Ravel
12. Age Well feat. Jonatan Backelie
13. Her Beauty

CD 2:
01. Observing
02. Still Waiting
03. Trevor C. Belmont
04. Italo
05. Rocky
06. Balboa
07. Transition
08. Next Station
09. Chains And Shackles
10. Dvylika Broliu Juodvarniais Lakstanciu
11. Outro

REKLAMAREKLAMA