Mrkni březnový program brněnského Wattu

Nově zrekonstruované prostory třípatrového klubu v srdci Brna nabízí multi-žánrový program plný elektronické hudby. Pojď se s námi mrknout, co nabízí březen ve Wattu.

3.3. 2017 10:30:07 | placená inzerce | rave

Brněnský Watt od března nabídne několik úprav programu: První změna jsou pravidelné pátky ve stylu groove Nu Disco pod názvem DiscoWatt. Střídat se zde budou naši brněnští residenti Matt Raiden, Crushers, Peet Crue, Profi DJ crew, DJ Jaycob a další hosté. Novinkou budou prostorové dekorace, tématické videoprojekce, CO2 efekty, Watt tanečnice a další překvapení pro ten správný a groovy Watt zážitek.

Druhá změna jsou pravidelné čtvrtky pod názvem Obývák! Spodní dance floor se promění v útulný chilloutový pokojíček s možností sezení, ale i tance. K poslechu i tanci a pohodovému posezení Vám budou servírovat svoji Eclectic Lounge Music a chutné drinky osobně Watt Crew DJs.

Třetí změna je již otestovaná pravidelná středeční studentská párty Student Mejdan s rezidentem Matt Raiden. Mejdan nejenom pro vysokoškoláky, levné drinky, současný sound a plno zábavy. Pokud si chceš kvalitně zapařit, není co řešit!

Z březnových sobot pak musíme zmínit tu s číslovkou osmnáct - to do Wattu dorazí devatenáctiletý holandský producent Maurice West. Dále nás zaujala párty GOA Shamanic Trance, která se bude konat ve čtvrtek 30. března.

Fanoušky komerčního soundu potěší jistě Matamar nebo nFiX & Candice. A zabrouzdáme i do dubna, hned v sobotu prvního je pak ve Wattu naplánován Warm-up ke Svojšicím s Džejárem nebo Chrisem Sadlerem.

Poslechni si: Maurice West - Don‘t You Say

PARTYINFO

Maurice West

18.03.2017 Watt, Brno
DJs: Maurice West, DVFY , Heartbeats
Cena: 100
REKLAMAREKLAMA