Startuje prodej vstupenek na Sunrise Festival, který odkrývá další jména

Světoznámí umělci, působivé jevištní stavby v amfiteátru, desítky tisíc elektronických hudebních fanoušků a příjemná atmosféra na mořské pláži v polském Kolobrzegu.

6.3. 2017 16:37:38 | festivaly | Tomstar

Sunrise Festival již 15 let úspěšně buduje značku jednoho z nejlepších hudebních festivalů nejen v Polsku, ale v celé Evropě a láká na svou scénu hudební hvězdy jako je David Guetta, Armin van Buuren, Tiësto či Hardwell.

Sunrise Festival 2017, to je 3 dny nepřetržité zábavy v dobré společnosti. Od pátku 21. července do neděle 23. července se Kolobrzeg stane středem světové elektronické hudby a desetitisíce fanoušků zažije jeden z nejkrásnějších víkendů svého života.

Sunrise Festival není jen skvělá hudba a skvělí lidé, ale také jedinečný vizuální zážitek. Tento rok bude ještě lepší, než jindy. Za jevištní konstrukce je zodpovědný Jorgos Stylianou Matsis - známý všem již z předchozích edic festivalu i jako geniální konstruktér a organizátor festivalů po celém světě.

Můžeme se těšit na multimediální show obohacené nadpozemskou pyrotechnickou show. Organizátoři odhalují další hvězdy, které v předposledním víkendu v červenci 2017 zahrají v polském Kolobrzegu pro desítky tisíc fanoušků elektronické hudby.

22. července v sobotu budou na scéně amfiteátru své výkony prezentovat velké hudební ikony House music. Na Sunrise Festivalu vystoupí velký nizozemský talent, kterým je nepochybně Oliver Heldens. V žebříčku vlivného DJ Magazinu se umístil v první desítce, a to na osmém místě, což bylo nejvyšší umístění mezi všemi House DJs.

V roce 2014 vydal mladý producent singl s názvem "Gecko", který se stal mezinárodním hitem a začal tím nový trend v taneční hudbě – Future House. Heldens dále zdokonaloval svůj talent vydáním dalších tracků, kterými dobyl seznamy světových rozhlasových médií a prodejů.

Mezi jeho úspěchy můžeme zahrnout i tracky vytvořené spolu s legendou Tiestem - "Melody" a "Koala" a úžasný remix " Can’t Stop Playing " Dr. Kucha. festivalu. Dalšími umělci, kteří vystoupí v Kolobrzegu budou Shermanology.

Toto duo stvořené mimořádně nadanými sourozenci - Dorothy a Andy Shermanem tvoří holandskou dvojici dobývající světovou klubovou scénu. Jejich melodické písně sahají daleko za hranice populární taneční hudby v klubech - jsou jedinečnými mixy house scény ve Velké Británii a holandského deep house s příchutí jazzu, funku a soulu s příchutí krásných vokálů.

Dorothy a Andy vyrůstali v domě plném hudby - jejich otec byl zakladatelem populární skupiny The Sherman Brothers a domácími reproduktory létali největší hity hvězd jako Stevie Wonder a Aretha Franklin, ale před tím, než byli připraveni vytvořit si vlastní design - Shermanology, pilovali talent jako zpěváci - Dorothy ve skupině Supremes Tribute a Andy v Artful Dodger.

Stálo to za to - v roce 2011 se celý svět zbláznil do jejich velkého hitu "Blessed", nahraného s Tomem Hangsem (později upravil Avicii), a o chvíli později vydali společně s Afrojackem "Can‘t Stop Me". Shermanology poprvé hostovali na Sunrise Festivalu minulý rok, a jejich výkon si publikum pamatuje až do dnešního dne.

V sobotu si před publikem vyzkouší svůj debut vycházející hvězdy Future House. Lucas & Steve je duet vytvořený v souvislosti se sólovým úspěchem v Holandsku a Belgii, DJs a producentů - Lucase de Werta a Stevena Jansena.

Jejich hudební projekt, který kombinuje tropical, future a deep house rychle získal srdce klubů z celého světa a vedl k podpisu dohody v roce 2014 s legendárním hudebním labelem Spinnin Records a vydáním remixu "Alright" s Red Carpet, který po dobu dvou týdnů vévodil seznamu Beatport house top 100.

Lucas & Steve rozhodně neusnuli na vavřínech a i nadále rozvíjejí své schopnosti, důkazem mohou být jejich poslední hity "Calling On You" a "Summer On You" se Samem Feldtem. Chocolate Puma je duo pocházející z Holandska - Gaston Steenkist a René ter Horst, které můžeme s plnou odpovědností nazvat legendami House scény.

Kořeny jejich hudebního dobrodružství sahají až do počátku 90. let, které můžeme slyšet v jejich písních. Melodické kousky inspirované hip hopem, holandskou undergroundovou scénou, disco i funk housem, které se vyšplhaly až na vrchol žebříčku Beatport.

Během své kariéry trvající již 25 let vytvořili desítky hitů podepsanými pod velkými značkami jako je Defected, Spinnin‘, Size či Mixmash, které používají nejen DJs v klubech po celém světě, ale i hvězdy populární hudby, včetně Simply Red, který na samplech z jejich hitu "Give It Up" vytvořil píseň "Fairground".

Na hudební cestě časem a prostorem vás Chocolate Puma provede první den jubilejního ročníku Sunrise Festivalu tj. 21. července 2017. Kris Kross Amsterdam je projekt, který vznikl v roce 2011. Jordy a Sander Huismanovi jsou holandští bratři, kteří se rozhodli, že se vymaní z rámce nizozemské hudební scény, které dominuje house a techno a uspořádala řadu hudebních akcí navazujících na styl hip-hopového ducha devadesátých let, který nazvali pouze Kris Kross na počest kultovního duetu známého pro jeho hit "Jump".

Projekt přinesl bratrům nebývalý úspěch, a proto se rozhodli využít vlnu popularity a dělat svou hudbu jednoduše pod pseudonymem Kris Kross Amsterdam. V létě roku 2014 se k bratrům Huismanovým připojil MC Yuki Kempees, a o rok později Kris Kross Amsterdam podepsali smlouvu s nahrávací společností Spinnin' Records a vydali debutový singl "Until the Morning" s MC Choco.

Světový věhlas jim přinesl v roce 2016 první vydaný mezinárodní singl ve spolupráci s americkým triem Cheat Codes s názvem "Sex", který uchvátil hudební žebříčky v Holandsku, Belgii, Dánsku a Polsku. Kris Kross Amsterdam vystoupí první den Sunrise Festivalu po boku Dimitri Vegas & Like Mike.

Yves V je belgický DJ, který získal celosvětovou popularitu díky fenomenálnímu výkonu na kultovním festivalu Tomorrowland v roce 2007. Jeho první singly "Licence to Play" "The Skillz" a "Insane Pressure" potvrdili jeho talent a dohromady s mistrovskými výkony během jeho vystoupení se stal jedním z nejžhavějších DJs v sestavách jakéhokoliv festivalu elektronické hudby v čele se Sensation a Mysteryland.

Yves V posledních 10 letech spolupracoval s největšími hvězdami EDM scény, jako je například Dimitri Vegas & Like Mike, Basto!, Chuckie, Sander van Doorn a polští producenti Skytech nebo Fafaq. V roce 2015 se v anketě DJ Mag Top 100 umístil na 34. místě. Yves V bude debutovat před polským publikem druhý den Sunrise Festivalu tj. 22. července.

Na www.sunrisefestival.pl se začaly od 1. 3. 2017 prodávat vstupenky. Standardní vstupenka na první den konání akce (21.7.2017), je možné zakoupit nyní za 129 zł, na druhý den (22.7.2017) za 149 zł, a třetí (23.7.2017) za 109 zł.

Dvoudenní lístek (21.-22.7.2017) stojí 270 zł, lístek na celé 3 dny (21.-23.7.2017) stojí 380 zł a vstupenky s přístupem do VIP sektoru si můžete rezervovat od 550 zł. Prodej bude pokračovat do vyprodání všech vstupenek.

PARTYINFO

Sunrise Festival 2017

21.07.2017 - 23.07.2017 ,
DJs: Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike,Martin Solveig, W & W, Klingande,Oliver Heldens, Shermanology, Lucas & Steve, Chocolate Puma, Kris Kross Amsterdam, Yves V, Galantis, Malaa, Nervo, Quintino, Don Diablo, Dante Klein, Fafaq, Skytech, Gromee, Dirty Rush & Gregor Es, Ruben de Ronde etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně