Burn Residency hledá talentované DJs!

Burn Residency, největší světová soutěž hledající talentované DJs, právě začala. Žiješ muzikou a za mixem jsi jako doma? Chceš odjet na Ibizu soutěžit o exkluzivní smlouvu? Teď máš šanci!

28.2. 2017 18:48:43 | informace | rave

Letos startuje už sedmý ročník BURN Residency. Soutěže, která nabízí šanci všem DJs, jejichž talent zatím nikdo neobjevil. V nabídce je opravdu hodně: cesta na Ibizu a osobní koučink od lidí, o kterých jsi dosud jen slyšel. Účast na evropské tour nebo dokonce získání residency v jednom z nejlepších ibizských klubů. A úplně na konci cesty pak šance na smlouvu v hodnotě 100.000 EUR. Takhle nějak vypadá životní příležitost, ne?

Jak se přihlásit?

Přihlašování do Burn Residency probíhá na www.mixcloud.com/competitions/BURNresidency2017. Pro účast v soutěži si musíš připravit co nejlepší set ve stanovené délce a nejpozději do 1. dubna 2017 ho vložit na soutěžní stránku. Důležité však je získat pro svůj gig maximální podporu od fanoušků! Z těch nejúspěšnějších mixů vybere porota pět semifinalistů, kteří dostanou jedinečnou příležitost prezentace svého setu v médiích. Nejlepší z nich bude vyhlášen českým vítězem a odjede se předvést na Ibizu, kde ho čeká řada workshopů s hvězdnými mentory a hlavně příležitost bojovat o smlouvu na 100.000 Euro k nastartování své kariéry. Budeš to právě ty?

Zjisti víc na www.burn.com, nebo se rovnou přihlas! Ibiza už na tebe čeká!

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně