Kevin Saunderson bude dalším vystupujícím na Apokalypse

Nejmladší člen kultovní Bellevillské trojky (Derrick May, Juan Atkins), jeden ze zakladatelů techna a autor hitů Good Life nebo Big Fun se vrací na Apokalypsu.

26.2. 2017 20:00:00 | informace | Carl W

Chris Libing, Rush, The Advent (live), Pet Duo, Viper XXL, Chelina Manuhutu a nově také Kevin Sounderson zahraje na listopadové párty Apokalypsa, která letos oslaví osmnáct let. Třiapadesátiletý matador rozzáří line-up oblíbené brněnské párty už podruhé, před devíti lety totiž exceloval na Apokalypse s podtitulem Techno Congress.

Kevin je zakladatelem jednoho z nejzásadnějších labelů, které vznikly v Detroitu v devadesátých letech - KMS Records. A právě letos slaví toto vydavatelství neuvěřitelných třicet let. Každý fanoušek pak zná pojmy jako E-Dancer nebo Inner City, za kterým také stojí tato detroitská legenda.

A co vlastně Kevin Sounderson hraje v roce 2017? Temnější funky techno s příchutí old-schoolu, nevynechává ani vlastní produkci - jenom letos vydal dvě desky a minimálně lednový track Into The Future si rozhodně nenechte ujít. Na větších halovkách Sounderson přitvrzuje a dává vzpomenout zlatým časům techna. K jakému výkonu ho vybičuje publikum listopadové Apokalypsy?

Poslechni si: E-Dancer - Into The Future

PARTYINFO

Apokalypsa 43

24.11.2017 Bobycentrum, Brno
DJs: Chris Libing, Kevin Sauderson, Rush, The Advent (live), Fernanda Martins, Pet Duo, Viper XXL, Mario Ranieri, Chelina Manuhutu, Pavel Krejdl etc.
Cena: 499 - 999
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně