Antonio De Angelis vystoupí v dubnu poprvé v Česku

Nezastavitelný italský producent, který nyní žije v Londýně, zahraje 21. dubna poprvé v Česku. Antonio De Angelis se představí v Brně na párty Dirty Trip.

20.2. 2017 15:54:56 | informace | Carl W

18. díl oblíbené brněnské klubovky Dirty Trip nabídne debutové vystoupení Antonia De Angelise v Česku. Antonio je nezastavitelný italský producent, který experimentuje s vesmírně hloubavým technem - a nutno podotknout, že mu to jde na výbornou.

To potvrzují i leadři aktuální techno scény Ben Klock nebo Rødhåd, kteří jeho produkci pravidlně do svých setů zařazují. My určitě musíme zmínit minimálně track Anomaly, který se dostal mezi 25 nejlepších techno tracků v roce 2016.

Antonio De Angelis reprezentuje moderní techno, které bychom rádi viděli v českých klubech častěji. Jeho pojetí je velmi dospělé, možná až náročné, se silnými kořeny v housu. Produkuje kterativní techno plné emocí, což jsou přesně ty důvody, proč jsme si ho pozvali,“ říkají pořadatelé.

Support mu bude dělat třeba Dialect, český producent a zástupce Transporta Records, který se nebojí špinavého dub techna, a který zaslouženě patří mezi TOP 10 českých techno producentů, které se vyplatí sledovat.

Dirty Trip s Antoniem De Angelisem se bude konat v pátek 21. dubna v brněnském klubu Perpetuum. Sleduj také facebookovou událost, ať ti neuniknou novinky!

Poslechni si: Curated by DSH #025: Antonio De Angelis

PARTYINFO

Dirty Trip 18

21.04.2017 Perpetuum, Brno
DJs: Antonio De Angelis, Dialect, Calbee, Foxx + Wolf, Nee‘o
Cena: 150 / 200
REKLAMAREKLAMA