Martin Solveig, W&W a Klingande dalšími DJs Sunrise Festivalu

Pokud nemáte nic v plánu na 21. - 23. červenec 2017, máme pro vás tip. Jubilejní ročník Sunrise Festivalu slibuje, že bude výjimečný. Vedle již oznámených vystupujících DJs Dimitri Vegas & Like Mike a Armina van Buurena, vystoupí v kolobrzském amfiteátru Martin Solveig, W&W a Klingande!

17.2. 2017 09:33:28 | festivaly | Tomstar

Martin Solveig je žijící legenda francouzské klubové scény, i když jeho kontakt s hudbou začal v klasickém sboru Petits Chanteurs de Sainte-Croix de Neuilly, kde vystupoval jako sólista soprán. Naštěstí si Martin rychle uvědomil, že jeho skutečná vášeň je elektronická hudba a ve věku 18 let se objevil za gramofony ve slavných pařížských klubech jako L'Enfer a Les Bains Douches. Ve Francii je v současné době populární jeho výtvor "Edony", což je pocta Bobu Sinclairovi, ale celosvětový věhlas mu přinesl až electro housový singl "C'est la vie" a hlavně remix Salifa Keita "Madan", což potvrdila nominace do britské House Music Awards. Z novějších věcí můžeme jmenovat hity jako je "Hello", nahraný s Dragonette a klubová „Intoxicated“ z roku 2015.

Martin Solveig roztancoval publikum na Sunrise Festivalu již loni a rád přijal pozvání i na letošní jubilejní ročník festivalu, kde vystoupí v sobotu 22. 7.

Video: Martin Solveig & GTA - Intoxicated

Willem van Hanegem a Ward van der Harst se poznali před deseti lety a od té doby postupně budují svoji pozici na scéně EDM jako W&W. Již jedny z prvních písní vytvořených holandským duem - "Mustang" a "Arena" - vzbudily značný rozruch na scéně, ale to nejlepší mělo teprve přijít. Další track "The Code", vyprodukovaný v roce 2013 s Ummetem Ozcanem, byl hrán rozhlasovými stanicemi po celém světě, a veřejně ho uznávali Hardwell a Armin van Buuren, zatímco track "Waves" vytvořený s pomocí dj’s Dimitri Vegas & Like Mike se stal oficiální hymnou festivalu Tomorrowland 2014. Hudba dua W & W je plná několika druhů tanečních žánrů a zdrojů energie. House, trance i electro - W&W hladce kombinuje styl a vytváří nekonvenční skladby plné vášně.

Návštěvníci Sunrise Festivalu měli možnost slyšet živé představení W&W již před několika lety, tehdy vycházející hvězdy EDM scény. Letos se na Sunrise Festival W&W vrátí již jako světové hvězdy a vystoupí v pátek 21. 7. po boku Dimitri Vegas & Like Mike.

Video: W&W - The One

Klingande je jedním z nejlepších dj‘s francouzské hudební scény, mistr melodické house music vzdělaný v legendární škole Point Blank Music College v Londýně. Fascinován švédskou kulturou klubové hudby, efektivně kombinuje žánry a vytváří hudbu, aniž by byl omezen jakýmikoliv „diagramy“.

První singl "Punga" vyprodukoval v roce 2012, krátce po návratu z Londýna do svého rodného města Croix, ale na taneční scénu se dostal až o rok později díky singlu "Jubel", což byla jedna z nejvíce populárních písní hrajících rozhlasovými stanicemi světa. Více než 150 milionů zhlédnutí na YouTube, 51 milionů na hudebním portálu Spotify a titul „nejčastěji hledaná píseň“ v aplikaci Shazam v Evropě - tato čísla hovoří sama za sebe.

Klingande vystoupí na Sunrise festivalu v pátek 21.7. ve společnosti saxofonisty a violoncellisty, kteří budou hrát na živo.

Video: Klingande - Jubel

Vstupenky na festival budou v prodeji od 1. března na oficiálních stránkách organizátora: www.sunrisefestival.pl.

PARTYINFO

Sunrise Festival 2017

21.07.2017 - 23.07.2017 ,
DJs: Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike,Martin Solveig, W & W, Klingande,Oliver Heldens, Shermanology, Lucas & Steve, Chocolate Puma, Kris Kross Amsterdam, Yves V, Galantis, Malaa, Nervo, Quintino, Don Diablo, Dante Klein, Fafaq, Skytech, Gromee, Dirty Rush & Gregor Es, Ruben de Ronde etc.
REKLAMAREKLAMA