Festival Emporium 2017 zveřejnil kompletní line-up

Letošní edice s podtitulem „Fairytales“ se uskuteční poslední květnovou sobotu 27. května. Místem konání bude opět krásná rekreační oblast De Berendonck u města Wijchen.

17.2. 2017 09:23:37 | festivaly | Langy

Na tamních písčitých plážích a v okolí nich vyroste celkem devět tanečních pódií. Tašit se můžeme na různé styly bohaté elektronické taneční hudby, od těch pohodových až po ty nejtvrdší. Organizátorem je tým lidí, mající na starost jeden z nejvyhlášenějších nizozemských klubů - Matrixx.

Mezi headlinery letošního „pohádkového“ ročníku budou na Mainstage belgičané Dimitri Vegas & Like Mike, ty doplní nizozemské duo Sunnery James & Ryan Marciano. Dále na festivalu vystoupí lidé jako La Fuente, Bass Modulators, Atmozfears, Shermanology, Phuture Noize & Prefix & Density, Angerfist, Miss K8, Mad Dog & Anime, Paul Elstak, The Darkriver nebo např. Marc Simz s trance classixx setem.

Cena vstupenky je stanovena na 55 EUR a vstup je od 18 let. Na akci se bude platit žetonovým systémem. Každá stage nabídne vlastní bary, nebude chybět studeneé pivo, koktejly, limo a voda. Speciální bary zaměřené jen na koktejly budou přímo na plážích. Samozřejmostí je i bohatá nabídka kvalitních potravin. Festival nabídne lockerboxy a každý návštěvník jej může během dne kdykoliv navštívit. Více info na stránkách festivalu.

Video: Emporium 2017 - Trailer

Video: Emporium 2016: Aftermovie

PARTYINFO

Emporium 2017 Fairytales

27.05.2017 , Wijchen
DJs: Dimitri Vegas & Like Mike, Sunnery James + Ryan Marciano, La Fuente, Bass Modulators, Atmozfears, Shermanology, Phuture Noize + Prefix + Density, Angerfist, Miss K8, Mad Dog + Anime, Paul Elstak, The Darkriver, Marc Simz
Cena: 55 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně