Narozeniny JZD promotion zveřejňují kompletní obsazení

Jedna z největších akcí elektronické hudby na Valašsku oslaví 18 let působení JZD Promotion na hudebním poli. Ve Valašských Kloboukách se bude tančit až do ranních hodin na 2 podiích 18. 3. 2017.

8.2. 2017 17:29:56 | informace | Pstruh

Headlinery letošního ročníku bude zcela jistě švédské uskupení Headroom, o kterých pořadatel DJ Martini říká: „Je to pro nás splněný sen, první oficiální vystoupení po více jak 11 letech a zrovna u nás na narozeninách, jako technař jsem nadšený a věřím, že i návštěvníci to ocení." Již dříve u nás Headroom vystoupili na akcích Orion Hall, Cosmic Trip nebo Imperium.

A kdo doplní narozeninový line up? Ani letos nebude chybět slovenská techno legenda, DJ a producent Toky, který zahraje speciální set právě před vystoupením Headroom. Naopak po švédském setu zahraje česká legenda a resident narozeninové party DJ Kaisersoze, takže o skvělý support bude postaráno. O svou stage nepřijdou ani milovníci d´n´b, hlavním tahounem večera zde bude polská manželská dvojice One Way, hrající pod barvami Let It Roll.

Vstupenky budou v prodeji pouze na místě za 250,- Kč, zlevněné vstupné pro mladistvé do 18 let včetně bude připraveno za „narozeninových“ 150,- Kč. Aktuální info sleduj na FB události.

Video: 17 Years of JZD Promotion - Aftermovie

PARTYINFO

18 years of JZD promotion

18.03.2017 KD Klobučan, Valašské Klobouky
DJs: Headroom DJs, Toky, Kaisersoze, Naoki Uda, Siki, Martini, PapiOil + Styrax
2. stage: One Way, Onby, MTTHS, Štelo + Štela
Cena: 150 / 250
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně