Sunrise festival odkrývá první jména

Jeden z největších a nejoblíbenějších tanečních polských festivalů Sunrise Festival letos oslaví již 15 let své působnosti. Tento festival se jako tradičně uskuteční v přímořském městečku Kolobrzeg v termínu 21.-23. července 2017.

8.2. 2017 08:53:12 | festivaly | Tomstar

Mezi prvními hvězdami, které pořadatelé odkryli, jsou belgické duo Dimitri Vegas & Like Mike. Jeden z nejžádanějších duetů na festivalu pořádaných po celém světě. Tvůrci klubových hitů jako "Tremor", "Hum" a "Mammoth". Hvězdy kultovního festivalu Tomorrowland. Nejlepší DJs na světě za rok 2015 od vlivného časopisu DJ Mag. Vítězové prestižní hudební ocenění IDMA, MTV EMA EMPO.

Energie jejich jevištní show, technická dokonalost a vynikající kontakt s publikem, to jsou okolnosti, kterými Dimitri Vegas & Like Mike vždy a všude přilákají davy elektronických hudebních fanoušků z celého světa a jsou zárukou vystoupení na nejvyšší úrovni.

 

Who's joining this weekend !? #BringingTheMadness

Video zveřejněné uživatelem Dimitri Vegas & Like Mike (@dimitrivegasandlikemike),

Dimitri Vegas & Like Mike si můžete vychutnat již první den festivalu tj. 21. července 2017. Vstupenky jsou k dostání od 1. března na oficiálních stránkách pořadatele www.sunrisefestival.pl.

PARTYINFO

Sunrise Festival 2017

21.07.2017 - 23.07.2017 ,
DJs: Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike,Martin Solveig, W & W, Klingande,Oliver Heldens, Shermanology, Lucas & Steve, Chocolate Puma, Kris Kross Amsterdam, Yves V, Galantis, Malaa, Nervo, Quintino, Don Diablo, Dante Klein, Fafaq, Skytech, Gromee, Dirty Rush & Gregor Es, Ruben de Ronde etc.
REKLAMAREKLAMA