Na Apokalypsu se vrátí i DJ Rush

Oslavu 18. narozenin brněnské párty Apokalypsa si nenechá ujít ani DJ Rush, který k ní tak nějak patří. Doplní tak na hlavním pódiu Chrise Liebinga a The Adventa.

9.2. 2017 20:00:00 | informace | Carl W

Není to tak dlouho, co Rush odešel od agentury Kne´ Deep, a není to ani tak dlouho, co naposledy na Apokalypse vystoupil - bylo to v roce 2014. Na letošní rok má připraveno i nové album (po dlouhých 16 letech), které zanedlouho vyjde.

Při zjištění, že tento rok budeme slavit 18 let Apokalypsy, nám automaticky vyskočilo jedno jméno - rekordman v počtu vyprodaných Apokalyps, bassový specialista s mikrofónem v ruce, neskutečně charismatický a odhodlaný předat absolutní výkon, pouze pro vás - ano, americký DJ Rush nebude na oslavě chybět,“ říkají pořadatelé.

Na hlavním pódiu se v listopadu potká s Chrisem Liebingem nebo The Aventem, který se představí v live setu. Letos nebude chybět ani Boiler Hard Stage, kde vystoupí Pet Duo. A poslední pódium bude pod taktovkou klubu Perpetuum, kde je zatím jedinou potvrzenou vystupující Chelina Manuhutu.

Video: DJ Rush @ Labyrinth Club (28.1.2017)

PARTYINFO

Apokalypsa 43

24.11.2017 Bobycentrum, Brno
DJs: Chris Libing, Kevin Sauderson, Rush, The Advent (live), Fernanda Martins, Pet Duo, Viper XXL, Mario Ranieri, Chelina Manuhutu, Pavel Krejdl etc.
Cena: 499 - 999
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně