Mrkni se na line upy pro 5. týden

Hledáš, kdy hraje Brodinski, Nathan Fake nebo Fritz Kalkbrenner? Zajímá Tě, jak rozložit síly, pokud vyrazíš do Stormu nebo Wattu? Jsou tu páteční line upy... Tak vybírej!

3.2. 2017 04:15:15 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

3.2. 2017

Acapulco

Brno, Exit

21.30 - Jan Willert
23.30 - Andy Smitth
01.00 - Lucca
03.00 - Denysa
04.30 - Bastien

3.2. 2017

Brodinski

Brno, Fléda

21.00 - Chef3000
23.30 - HRTL (live)
00.30 - Brodinski (live)
02.00 - Krys & Chef (live)

bar
03.00 - Buki

3.2. 2017

DNB DNA: LIR Warmup

Brno, Favál

21.00 - Hrr.nec + Indigo Boy
23.30 - Rudeboy
01.00 - One Way
03.00 - VoidSec + iGOR

3.2. 2017

Earthquake

Praha, Storm

21.00 - PmdR + Houbass + Mouzl
23.00 - Critical J
00.00 - Kutlo
01.00 - Hypoxia
02.00 - Dutta + Matzet
03.30 - PmdR + Houbass + Mouzl

3.2. 2017

Festival Spectaculare: Nathan Fake

Praha, MeetFactory

21.00 - Nobody Listen + VR
22.30 - Pavel Bidlo
23.15 - The Micronaut (live)
00.30 - Pavel Bidlo
01.30 - Nathan Fake (live)
03.00 - Roman Rai

3.2. 2017

Galaxy Festival

Brno, Radost

21.00 - Federin
22.30 - Richard Reynolds
00.00 - Mike Cervello
01.30 - Manene
03.00 - Elacro
04.30 - Hawke + Dirtypaw

3.2. 2017

Grand Départ Tour 2017

Praha, Roxy

22.00 - Dan Cooley
23.30 - HRRSN (live)
00.30 - Fritz Kalkbrenner (live)
02.30 - Biodan

3.2. 2017

Mejsi

Brno, Watt

22.00 - Cerevator
00.00 - Mejsi
02.00 - Ergee

3.2. 2017

Vacuum Techno Classic

Praha, Vaccum

21.00 - Psychomatic
00.00 - Efotan
03.00 - B.One K.

4.2. 2017

DNB Residents

Brno, Perpetuum

21.30 - Ph8ton
23.00 - Heft + Sinner
01.00 - Jimmy Navarro + Fejki
02.30 - PornZ
04.00 - ?

4.2. 2017

Explosion 05

Brno, Fléda

21.00 - Siva
22.00 - Nirthy + Namtrack
23.30 - Phil Albedo
00.30 - Christian Cambas
02.00 - Navr aka Rvan
03.00 - Peter Pea
04.00 - Mechanik
05.00 - Jaryno Haidy
06.00 - All Stars Djs

Bojler Cimra
21.00 - Thomas well
22.00 - Kema
23.00 - W.Dj
00.00 - Javas
01.30 - Aparat (live)
03.00 - FlyTech
04.30 - To-Su-Ya


Smoke stage
21.00 - Boar Shaman
23.00 - To-Su-Ya
00.30 - Warphil
02.00 - Foxx
03.30 - Upgrade

4.2. 2017

Grand Départ Tour 2017

Praha, Roxy

22.00 - Dan Cooley
23.30 - HRRSN (live)
00.30 - Fritz Kalkbrenner (live)
02.30 - Loutka

4.2. 2017

Majestic Cirkus

Praha, Akropolis

22.00 - Fuuse
23.45 - Akrom
01.00 - Biodan
03.00 - Gnetko

4.2. 2017

Michael Burian

Brno, Watt

22.00 - Sedliv
00.00 - Michael Burian
02.00 - Crushers

4.2. 2017

Rezonance

Praha, Storm

21.00 - Badazz + Vity
22.00 - Michnoss
23.00 - Maicuss
00.00 - Heavy Noizes
01.00 - George Crusher
02.15 - Dark Wizard
03.15 - Ysiss + Eddy Hardcore
04.45 - The Butchers

2. stage
00.00 - Ychy
00.45 - Hungry Beats
01.30 - Eddy Hardcore
02.15 - Ysiss
03.00 - Hilvar

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně