The Advent zahraje živě na Apokalypse

Dalším umělcem, který přiletí popřát brněnské Apokalypse k 18. narozeninám, bude portugalská legenda The Avent. V listopadu v Bobycentru odehraje live show.

29.1. 2017 20:00:00 | informace | Carl W

Pořadatelé už oznámili čtvrtého vystupujícího nadcházející Apokalypsy. Ta se odehraje 24. listopadu v brněnském Bobycentru. Na hlavním pódiu zahraje Chris Liebing, v rámci Boiler Hard Stage nebude chybět Pet Duo a poslední třetí pódium, které je pod taktovkou brněnského klubu Perpetuum, bude hostit premiérově v Česku Chelinu Manuhutu.

Na hlavním pódiu pak nebude chybět matador evropského techna, který se elktronické hudbě věnuje už víc jak 25 let - The Avent. „Portugalec vystupující převážně live, který vždy zanechává velmi silné vzpomínky, přiletí popřát Apokalypse k 18tým narozeninám do Brna,“ zní oznámení pořadatelského týmu.

Majitel labelu Kombination Research a Alpha recordings, osobní zvukař Derricka Maye, koproducent Luka Slatera nebo Joeya Beltrama, který spolupracoval se jmény jako jsou John Lydon (Sex Pistols), Robert Plant (Led Zeppelin), Wild Bunch (Nelly hopper & Massive Attack). Jeho velmi propracovaný live projekt zahrnuje temné, úderné a hlavě originální techno,“ doplňují.

Video: The Advent (live) @ Awakening (2011)

PARTYINFO

Apokalypsa 43

24.11.2017 Bobycentrum, Brno
DJs: Chris Libing, Kevin Sauderson, Rush, The Advent (live), Fernanda Martins, Pet Duo, Viper XXL, Mario Ranieri, Chelina Manuhutu, Pavel Krejdl etc.
Cena: 499 - 999
REKLAMAREKLAMA