Mrkni se na line upy pro 4. týden

Vypadá to, že se urodilo hodně techna: bude svého času větší Bayday, pomalu startuje tour JZD, volit můžeš hned mezi 7 (!) klubovými akcemi všech žánrů v Brně, DC Breaks v Roxy a Guv ve Stormu na Duck out! Tak vybírej!

27.1. 2017 04:36:54 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

27.1. 2017

B2B

Brno, Exit

21.30 - George Hell + Stanique Hell
23.30 - Dazy + Bastien
01.00 - Jaqullin + Duncan Grey
02.30 - Andy Smitth + Alexx
04.00 - Fly + Robotech

27.1. 2017

Bayday 2017

Uherské Hradiště, Mír

21.00 - Coma
23.00 - Lucasch
00.00 - Orbith
01.30 - Packo Gualandris
03.00 - Wizard + XTR
05.00 - konec

27.1. 2017

Boarding

Praha, Radost FX

23.00 - Wulky
00.30 - Evill
02.00 - Zendi
03.30 - P-Jay

27.1. 2017

DC Breaks

Praha, Roxy

23.00 - Volume Plus
01.00 - Smooth
02.30 - DC Breaks
04.00 - Volume Plus

27.1. 2017

Duck out!

Praha, Storm

21.00 - Krowak + N.E.D
23.00 - Magenta
00.00 - Upfockerz
01.00 - GUV
02.30 - Akira + Bifidus Aktif
04.00 - Gaaw
05.00 - Mersi

27.1. 2017

HardCore Operation 6

Brno, Favál

21.00 - Golem
22.00 - Strange Position
23.00 - Calgarry + Ychy
00.00 - District 7
01.00 - I:Gor
02.30 - Koffos + Rob2Speed
04.00 - Hungry Beats + N Spirit
05.30 - Tanukichi
07.00 - Konec

2. stage
22.00 - Rybizz
23.30 - Kamikaze + Birg
01.00 - Mania
02.30 - Dekor
04.00 - Skais

27.1. 2017

Jean Luc

Brno, Watt

22.00 - Michele Cavalletto
00.00 - Jean Luc
02.00 - Flashwell

27.1. 2017

Joyce Muniz

Brno, Vibe

22.00 - Luke Nova
01.00 - Joyce Muniz
04.00 - Andrew Daren

27.1. 2017

Palicavonzvreca

Bratislava, SubClub

22.30 - Toky
00.30 - Rebekah
02.30 - Loktibrada
04.00 - Gutt

27.1. 2017

Road to Prague Flash Festival: Special Edition

Brno, Sono

21.30 - Shefa
22.30 - Bon finix
00.00 - Chris Nine & McLuckeS
01.30 - Matamar
03.00 - Mekki Martin
04.30 - Sedliv

27.1. 2017

Trancesated 7 warm up

Brno, Perpetuum

21.30 - Vyrys
23.00 - Siva
00.30 - Horizons
03.30 - Guntro

28.1. 2017

Brian

Brno, Watt

22.00 - Siggi
00.00 - Brian
02.00 - HeartBeats

28.1. 2017

Loco & Jam

Praha, Storm

22.00 - TGT
23.30 - Tibiza
00.30 - Subgate + Tibiza
01.00 - Subgate
02.00 - Loco & Jam
04.00 - Orbith
05.30 - Thin & Thick

28.1. 2017

Strobe electronic party: Bayday after

Zlín, Blok 12

22.00 - Lucasch
23.30 - Coma
01.00 - Packo Gualandris
03.00 - Houba

28.1. 2017

Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - W.Dj
00.00 - WiWa
02.30 - Upgrade

28.1. 2017

Warm up tour 18 years of JZD

Olomouc, S-klub

21.00 - Matthiass
22.30 - Martini
00.00 - Naoki Uda
01.30 - Toky
03.00 - Kaisersoze
04.30 - Siki
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně