Pet Duo se vrací na Apokalypsu

Znovu nás na Apokalypse čeká Boiler Hard Stage, tedy koncept pódia, kdy vystupující stojí zády k publiku ve stylu projektu Boiler Room. A prvním účinkujícím na tomto pódiu na nadcházejícím "Áčku" bude známý brazilský manželský pár.

25.1. 2017 20:00:00 | informace | Carl W

Před dvanácti lety byli headlinery Apokalypsy s podtitulem Schanz Machine a nyní se na její pódum vrací již počtvrté. Ale poprvé v rámci konceptu Boiler Hard Stage, který měl na minulé Apokalypse premiéru a pro velký úspěch se vrací.

Ano, koncept druhého pódia, kdy DJ stojí přímo mezi fanoušky a dostává se tak do bezprostřední blízkosti publika, měl u Vás velký ohlas. Obrovské plus tohoto pódia také byl fakt, že vystupující hraje proti soundu - a tedy sám nejlépe slyší, jak skladby zní. To vše nás přimělo, abychom v tomto duchu pokračovali i na nadcházejícím díle 18ti letého výročí Apokalypsy - a automaticky nás tak napadnul první headliner, kterému jste tak ještě nikdy nebyli blíže,“ říkají pořadatelé.

Pro ty, kteří snad nevědí, o koho se jedná, pořadatelé doplňují: „Tato dvojice pochází z nejtemnějších tanečních parketů v centru Sao Paula a je známá svými promyšlenými, až zvrácenými hardtechno sety ze 6ti kanálů. Pet Duo - to jsou ikony hudebního směru hardtechno!

24. listopadu pak doplní v line-upu již oznámené umělce - Chrise LiebingaChelinu Manuhutu.

Video: Pet Duo @ Awakenings Festival 2016

PARTYINFO

Apokalypsa 43

24.11.2017 Bobycentrum, Brno
DJs: Chris Libing, Kevin Sauderson, Rush, The Advent (live), Fernanda Martins, Pet Duo, Viper XXL, Mario Ranieri, Chelina Manuhutu, Pavel Krejdl etc.
Cena: 499 - 999
REKLAMA



REKLAMA