Tomorrowland 2017 zveřejnil hostitele svých stageí

Třináctý ročník legendárního festivalu Tomorrowland nese podtitul Amicorum Spectaculum. Během šesti dní jeho konání se v čele jednotlivých scén představí neočekávané premiéry, ikonické hvězdy i klasická jména.

20.1. 2017 10:24:16 | festivaly | Paya

V line-upu se objeví všechny žánry, styly a substyly elektronické taneční hudby. Podle organizátorů z ID&T program festivalu nikdy nebyl tak pestrý. Na seznamu účinkujících se objeví více než 1 000 jmen, sahajících od mladých talentů po ty největší superhvězdy.

Tak například: Španělsko bude reprezentovat Elrow a Ants z Ushuaïa na Ibize. Kanadský label Monstercat naservíruje bass & trap. Mezi dalšími se objeví label Spinnin‘ Records, Richie Hawtin, bass stage Netsky, I Love Techno nebo znovuobnovená značka Trance Energy.

Trance bude dále reprezentovat Future Sound Of Egypt, Trance Addict a A State Of Trance. Chybět nebude domácí label Bonzai, nostalgické I Love The 90’s a podobně laděný Age Of Love. Za Belgii se ukáže i Forma.T, Ketaloco, Krankenhaus, We Play House nebo Radio Ultra Modern.

Poprvé se na Tomorrowlandu se svou stageí vytasí Martin Garrix (STMPD RCRDS), rezidenty budou opět Dimitri Vegas & Like Mike a jejich Smash The House, vlastní scénu bude mít Lost Frequencies, Oliver Heldens (Heldeep), Sebastian Ingrosso (Refune), Robin Schulz, Afrojack (Jacked), Axwell (Axtone).

Dále nebude chybět Mark Knight (Toolroom), Eric Prydz (Pryda), Adam Beyer (Drumcode), Jamie Jones (Paradise), Solomun (Diynamic), Sunnery James & Ryan Marciano (Sexy By Nature), Steve Aoki (Dim Mak), Dave Clarke, Laidback Luke (Super You & Me), Yellow Claw (Barong Family), Yves V (V Sessions) a Martin Solveig (My House).

Harder stylez budou reprezentovány Q-Dance, Pussy Lounge nebo Coone & The Gang. Již tradičními stagemi budou Star Warz (invites Andy C), Versuz, Kozzmozz, Café D’Anvers (invites Cocoon), Cafeina a chybět nebude ani psytrance B2B.

Jednotliví DJs a projekty začnou být uváděni na Facebooku od pondělí 23. ledna. Připomínáme, že předregistrace k nákupu vstupenek končí 4. února v pravé poledne CET na tomorrowland.com – a pozor, prodej balíčků Global Journey startuje už v sobotu 21. ledna v 17:00 CET.

Video: Tomorrowland Belgium 2016 - Official Aftermovie

PARTYINFO

Tomorrowland 2017: Weekend I

21.07.2017 - 23.07.2017 De Schorre, Boom
DJs: dozvíte se :)
Cena: vyprodáno
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně