Chelina Manuhutu bude dalším vystupujícím na listopadové Apokalypse

Headlinerem třetího pódia, která letos oslaví 18. výročí, bude holandská DJka, producentka a modelka Chelina Manuhutu.

18.1. 2017 20:00:00 | informace | Carl W

24. listopadu v brněnském Bobycentru na Apokalypse vystoupí holandská DJka Chelina Manuhutu. Bude headlinerkou třetího pódia zaměřeného na klubový tech-house a deep-house sound. Chelina se dlouhou dobu živila jako modelka, její tělo třeba zdobilo obal kompilace 538 Dance Smash 2010 Vol. 2.

Chelina Manuhutu vystoupila na místech, o kterých se mnoha ostatním DJům jenom sní - za svoji kariéru již absolvovala turné po USA, Španělsku, Mexiku, Anglii, na Ibize exkluzivně vystoupila při západu slunce v klubu Mambo, svojí rezidenturu držela také v klubu Space a samozřejmě, pravidelně vystupuje ve svém rodném Amsterdamu,“ říkají pořadatelé.

Zároveň dodávají: „Představujeme Vám další světové jméno, které “chytáme” před velkým kariérním “boomem", podobně, jako tomu bylo například u francouzského DJe a producenta Worakla!“ Jak to bude s její budoucností se můžeme zatím jen dohadovat, každopádně pokud vám nebude lahodit tato dlouhovlasá kráska, na hlavním pódiu vystoupí již dříve oznámený Chris Liebing, který těch vlasů bude mít podstatně méně.

Video: Chelina Manuhutu @ Magnetic Plug&Play (2016)

PARTYINFO

Apokalypsa 43

24.11.2017 Bobycentrum, Brno
DJs: Chris Libing, Kevin Sauderson, Rush, The Advent (live), Fernanda Martins, Pet Duo, Viper XXL, Mario Ranieri, Chelina Manuhutu, Pavel Krejdl etc.
Cena: 499 - 999
REKLAMAREKLAMA