Dubfirův label SCI + TEC slaví 10 let

Je to právě deset let od doby, kdy si íránský DJ a producent Ali Shirazinia založil hudební vydavatelství s názvem SCI + TEC.

11.1. 2017 16:25:35 | informace | Carl W

SCI + TEC byl založen s myšlenkou vyhledávání nových nepoznaných talentů, ale přesto se na něm za poslední dekádu objevila velmi známá jména - Pan-Pot, Brodinski, Radio Slave, Joseph Capriati, Gaiser, Miss Kittin, Solomun, Matthew Dear nebo třeba Steve Angello (pod pseudonymem Mescal Kid).

Vydavatelství pak taky pořádalo párty i výstavy po celém světě a právě takto hodlá taky oslavit své desáté výročí. Pro tuto příležitost připravili produkci celého pódia SCI + TEC kreativci z Dub Video Connection včetně nových vizuálů.

Tento koncept už Dubfire otestoval v roce 2016 na Dockyard Festivalu během ADE a nyní stojí  SCI + TEC stage taky na BPM festivalu v Mexiku, kde tour k desátému výročí oficiálně začíná. Další zastávky jsou plánovány v Bejrůtu, Miami, Texasu nebo Islandu.

Přestože má SCI + TEC crew putovat během desátého výročí po celém světě a brzo oznámí další desítky destinací, kde budeme mít příležitost Dubfira a spol. slyšet, něco nám říká, že Česká republika mezi zastávkami bude chybět.

Nejprve měl hrát v Praze, kam dokonce přiletěl, ale nakonec nevystoupil, protože nedostal zaplaceno - jednalo se o rok 2014 a Only Open Air Festival. Přestože se těšil, že se do Prahy brzo vrátí, jeho další zastávkou v Česku rok na to bylo Brno.

Tam měl odehrát svou show live:hybrid na párty Citadela. Týden před akcí však pořadatelé oznámili, že vystoupí pouze v DJ setu z několika různých důvodů. Jak párty nakonec dopadla si můžete přečíst v reportu Brněnský průser jménem Citadela.

Video: Dubfire @ Dockyard Festival 2016

REKLAMAREKLAMA