Carl Cox ukončí svou Global Radio show

Rádiová show Carl Cox Global bude šestnácti letech na konci letošního února ukončena. Celkem se dočkáme ještě sedmi dílů.

10.1. 2017 09:29:36 | informace | Carl W

Rádiová show Carla Coxe na Global byla stálice mezi pravidelnými hudebními techno podcasty. Běžela pravidelně neuvěřitelných 16 let a k dnešnímu dni bylo odvysíláno 715 dílů. V listopadu minulého roku management Carla Coxe v tiskové zprávě oznámil, že Carl Cox Global poslouchá každý víkend přes milion posluchačů.

Show byla vysílána na holandském Radiu 538, agrentinské stanici Metro nebo turecké Dinamo FM a samozřejmě v dalších zemích jako Francie, USA, Japonsko, Arabské Emiráty, Makedonie, Rumunsko, Ukrajina nebo Libanon. A i přesto tato show na konci února skončí.

S těžkým srdcem musím přiznat, že na konci února bude ukončena má rádiová show Global po téměř šestnácti letech vysílání,“ oznámil Carl. A doplnil: „Všechno jednou skončí a nastal čas, abych se soustředil na nové věci.“

Aktuálně je odvysíláno 715 dílů (ten dosud poslední z berlínského festivalu Hyte si můžete poslechnout zde) a nachystáno je posledních 7. Už minulý rok ukončil Carl Cox svou rezidentutu v klubu Space na Ibize, ale dál vystupuje na festivalech po celém světě.

Mrkněte i na to, co dělá Carl Cox po zavření Space?

Poslechni si: Carl Cox Global 713 - Live Highlights 2016

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně