Berlíňan THNTS zahraje v únoru v Brně

Reprezentant náročného a hypnotického techna z Berlína dorazí na únorové pokračování klubovky Dirty Trip, která se uskuteční v brněnském Perpetu.

5.1. 2017 17:43:37 | informace | Carl W

Má své kořeny sice v hardcoru a blackmetalu, ale elektronická hudba ho okouzlila natolik, že se z něj stal nadšený sběratel desek nejen těchto žánrů. Mimo DJing je hlavním zakladatelem projektu ESCH, zaměřeného na náročné a hypnotické interpretace techna.

THNTS vystoupí na únorovém pokračování akce Dirty Trip, která nás poslední díly zásobuje skvělými jmény. A co od něj čekat? V jeho osobitém pojetí hudby je kladen důraz hlavně na atmosféru, silné hypnotické tracky postupně propojuje v ucelený temný příběh s úžasnou gradací.

O jeho hudebním projevu pak svědčí i jeho DJské jméno - v řecké mytologii je Thanatos bůh smrti a sama smrt, syn bohyně noci Nykty. Je uváděn jako syn boha bezedné propasti věčné temnoty Tartara, podle jiných pramenů byl jeho otcem Erebos. Jeho bratr - dvojče - byl bůh spánku Hypnos.

Spolu s THNTS předvede své live vystoupení český producent Reznyk, který před rokem vydal své debutové album First Stage. Support obstarají Scream & Petra.P, Carl W nebo Nee‘o. Tak nezapomeňte - pátek 17. února, brněnský klub Perpetuum a Dirty Trip!

Poslechni si: THNTS - Styx#01

PARTYINFO

Dirty Trip 17

17.02.2017 Perpetuum, Brno
DJs: THNTS, Reznyk (live), Scream + Petra.P, Carl W, Nee‘o
Cena: 100 / 150
REKLAMAREKLAMA