Artefakt vydají debutové album

V únoru vyjde debutové album holandského dua Artefakt. Jejich atmosferické, melancholické a hypnotické techno LP s názvem Kinship vyjde na amsterdamském labelu Delsin.

5.1. 2017 18:58:22 | nové desky | Carl W

Artefakt je techno projekt Holanďanů Robina Koeka a Nicka Lapiena, který založili celkem nedávno - v roce 2014. Techno pojímají spíš jako formu umění než hudební žánr a svým rozdahem daleko převyšují své mainstreamové kolegy.

Na holandském vydavatelství Delsin mělo jejich debutové album vyjít již v loňském roce, ale nakonec se z toho vyklubalo "pouze" EP The Fifth Planet. Slovíčko "pouze" však není moc ne místě, vzhledem k ohlasům, kterých se jim za tento počin dostalo.

Není tak divu, že se vinylový release téměř ihned vyprodal a nyní jsou k dostaní pouze bazarové kousky za cenu převyšující několik tisíc korun. Robin a Nick však své album na Delsinu vydají, ovšem až v únoru tohoto roku.

Ponese název Kinship a najdeme na něm sedm tracků, které se pohybují mezi ambientem a vesmírným techno soundem. Album vyjde jak digitálně, tak i na dvou vinylových deskách 13. února. Ukázky všech tracků je možné si poslechnout na stránkách Delsin Records.

Poslechni si: Artefakt - Transit

Tracklist:

A1. Artefakt - Kinship
A2. Artefakt - Tapestry
B1. Artefakt - Entering The City
C1. Artefakt - Somatic Dreams
C2. Artefakt - Fernweh
D1. Artefakt - Return To Reason
D2. Artefakt - Tapeloop 1

REKLAMAREKLAMA