Mrkni se na line upy pro 52. týden

Největší Silvestr zažije brněnské Bobycentrum, ale rušno bude i v klubech: Vibe, Favál, Perpe. Zahanbit se nenechá Praha (Storm, Cross).. no s čistou hlavou ten nový rok asi zase nebude. Tak vybírej!

30.12. 2016 09:36:54 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

30.12. 2016

Urban Scalp

Praha, Storm

21.00 - Malcuth
22.00 - TOD + Fourseason
23.30 - Neuro:lab
00.30 - Dexide
01.30 - Forbidden Society
03.00 - Hanzall
04.00 - Tony Terra

30.12. 2016

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Deivis
00.00 - FlyTech
02.00 - Orbith
04.00 - WiWa

30.12. 2016

Christmass Creative

Praha, Chapeau Rouge

23.00 - Rob Smile
00.30 - Tibiza
02.00 - Subgate
03.30 - Schwings Project

30.12. 2016

Mihai Andrei

Brno, Vibe

22.00 - Johannes + Denzik
01.00 - Mihai Andrei
04.00 - Johannes + Denzik

31.12. 2016

Bassvestr 2016

Litoměřice,

21.00 - Tony + Dino
22.30 - Bifidus Aktif + Thiew
00.00 - Snookey + N:Force
01.30 - Pixie + Suki
03.00 - Schooler
04.00 - Zakilo + Dash
05.00 - Bazzi + Melna
06.00 - Elmis

31.12. 2016

DnB Rodeo

Praha, Storm

21.00 - Double You
22.00 - Suki
23.00 - Halbax + Schooler
00.30 - Deadly Viperz
02.00 - Bifidus Aktif + Thiew
03.30 - N:Force + Snookey
05.00 - Pixie
06.00 - One Way

31.12. 2016

Imperialistic Silvestr Night

Praha, Cross

20.00 - Liquid dnb Crew
22.30 - Akira
23.30 - Hybris + Rido
01.30 - Pixie
02.45 - Philip T.B.C.
04.00 - Kanjacca + Snookey + Babe LN
06.00 - Drumbassterds
08.30 - Mersi + Ned

2nd
20.00 - Theya
22.00 - Sbstrd
23.30 - Denoir + Dryman
02.30 - Akira
03.30 - Mini da Minx
05.00 - Skritek + Doc Smeghead

31.12. 2016

Klubový Silvestr 2016

Brno, Perpetuum

22.00 - Javas + Koala
01.30 - Chris Quadrant
03.30 - Deivis

31.12. 2016

Silvestr 2016

Brno, Bobycentrum

21.00 - Deep Deer
22.30 - Subgate + Tibiza
23.30 - Hydrophonic
00.30 - Paride Saraceni
02.00 - Alexander Kowalski (live)
03.00 - Lucca + Ladida
04.00 - Thin & Thick
05.00 - Orbith + Jerry
06.00 - Sarah-Em

31.12. 2016

Silvestrovský Bassproof

Brno, Favál

21.00 - Elwira
22.30 - Morebeat
23.30 - Ghostbusters
00.30 - X.Morph
02.00 - Misanthrop
03.30 - Ozone
05.00 - Emphonic
06.30 - all stars

2. stage
22.00 - Checkmate
00.00 - Digital airobic
01.30 - O.T.A
03.30 - Suburbass
05.00 - Nspirit
06.30 - Psychotic

31.12. 2016

Vibe Silvestr 2016

Brno, Vibe

22.00 - Carl W
00.30 - Funk Halen
03.00 - Andrew Daren
05.30 - J. Miltz

1.1. 2017

Silvestr 2016 Official Afterparty

Brno, Exit

05.00 - Tomas Ivicic
06.00 - Upgrade
07.30 - Orbith
09.00 - Bastien
10.30 - Andy Smitth
12.00 - Jan Willert

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně