10 nejčtenějších článků na rave.cz v roce 2016

Co vás zajímalo v roce 2016? Dali jsme dohromady deset nejčtenějších článků na našem serveru, které by měly sumarizovat, co zásadního se letos odehrálo.

27.12. 2016 16:24:06 | informace | Carl W

10. Proč mají nové gramofony Technics stát 100.000,-?

Letos konečně přišly do prodeje nové modely gramofonů Technics. Jejich cena se však vyšplhala na celkem vysoukou částu, tak jsme se podrobně podívali, proč tomu tak bylo.

9. Paul Van Dyk: Tři dny jsem byl v bezvědomí, bylo to moc zlé

Hodně perný rok zažil Paul Van Dyk. Nejenže dvakrát vystupoval v Česku, ale taky spadl z pódia během ASOT párty v Utrechtu a vážně se zranil. Nakonec vše dobře dopadlo, což potvrdil i v následném rozhovoru.

8. V Británii varují před pilulkami extáze s českým lvem

Extáze v Británii měla tento rok na svědomí několik desítek lidí. Mezi těmi pilulemi, o kterých varovala místní policie, jsou i ty s vyraženým českým nebo holandským lvem. 

7. V Chile zabavili extázi ve tvaru Mimoňů

V Chile policie zatkla dva muže, kteří distribuovali extázi ve tvaru oblíbené dětské postavičky. Zásilka putovala z Holandska do Vina del Mar v Chile a právě tam ji celní správa odhalila.

6. Andrew Daren & Saddan: Vibe je vstupní brána do elektronické hudby

Na velice povedný rozhovor z ledna tohoto roku jsme pak taky navázali v září. Underground brněnské klubery prostě zajímá a Vibe má již stálé místo mezi brněnskými podniky.

5. Brněnský klub Exit hlásí velké změny!

Další z brněnských klubů, co otevřel své brány minulý rok. Letos pak proběhla (z ohlasu návštěvníků usuzujeme že zdařená) rekonstrukce.

4. Lenka Senová: Roxy bude stále udávat směr!

Hudební dramaturgině pražského klubu Roxy nám letos poskytla obsáhlý rozhovor. Tak pokud jste jej minuli, teď máte možnost.

3. Revis opět úřadoval

Radek Šnirc si nevyplacením honorářů DJům udělal ostudu už minulý rok a letos se moc nepolepšil.

2. Co dnes dělá Aleš Bleha?

Aleš se plně oddal duchovnímu životu na prosluněné Ibize. Snad se mu tam daří lépe než posledních pár let tady v Česku.

1. Jak Michael Burian "hrál" na Mácháči?

První místo bezkonkurenčně drží Burionovo vystoupení na Mácháči, kde k předehranému setu skvostně máchal rukama. Hodně se pak snažil, aby jeho videoset byl smazán z mnoha webů, kam ho fanoušci stihli nahrát.

REKLAMAREKLAMA