Adam Beyer vydá své druhé letošní EP

Boss labelu Drumcode se spojil s Alexem Jonesem a Christopherem Speroem, kteří si taky říkají Dense & Pika, na své druhé letošní EP Going Down.

5.12. 2016 10:13:42 | nové desky | Carl W

Adam letos už jedno EP vydal, když se spojil se svým parťákem Josephem Capriatim a pomohl mu rozjet jeho nové vydavatelství Redimension, když jejich společná kolaborace byla prvním releasem.

Dense & Pika se poprvé na Drumcode objevili v roce 2015, od té doby jsou ale stálicemi na švédském vydavatelství. Letos se podíleli svou produkcí na výběrovce A-Sides Volume 3 a také tu v dubnu vydali EP Calf.

Vždy jsem rád s někým spolupracoval na společné produkci - tak ze sebe dostanu to nejlepší. A jsem taky velkým fanouškem Chrise a Alexe, mám rád jejich surový zvuk, takže ta spolupráce fungovala výborně,“ říká Adam Beyer.

A dodává: „Líbi se mi jejich pracovní postupy, kdy pro své zvuky používají hardware a nahrávají vše živě a až následně převedou do DAWů (Digital Audio Workstation). Já tento postup taky při své práci používám, takže nám to spolu hodně sedí. A navíc mají suchý anglický humor, který zbožňuji.

Track Going Down si můžete poslechnout níže a celé EP vyjde ještě letos na Drumcodu.

Poslechni si: Adam Beyer Vs Dense & Pika - Going Down

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně