Listopadový Polygon bude na delší dobu poslední

Crew stojící za Polygonem se chce věnovat jiným projektům a dá si delší pauzu. A na tento rozlučkový díl chystá navíc něco speciálního.

23.11. 2016 13:45:18 | informace | Carl W

Páteční Polygon s DVS1 bude na delší dobu poslední velký booking a čeká nás přestávka, během které se budeme věnovat několika jiným projektům. A to je důvod, proč chceme tento díl udělat speciální,“ sdělují pořadatelé.

A čím, že má být páteční Polygon speciální? „Tyto prostory (Polygon se odehraje v bývalé budově ČKD Kolbenova - pozn red.) nám umožňují předvést vám unikátní světelné představení. Aniž bychom odhalili příliš mnoho, řekneme vám, že oživíme jeden z průmyslových procesů, které tu do jisté doby fungovaly.“

A na závěr pořadatelé dodávají: „Doufáme, že přijdete na tuto oslavu a užijete si vrchol naší tříleté cesty. Na Polygonu v minulosti vystoupili Rødhåd, Blawan, Tommy Four Seven, Abdulla Rashim, Levon Vincent, Charlton, UVB, Sleeparchive, Acronym, Varg a mnozí další. Více o něm se můžete dozvědět v našem loňském článku Polygon - více než hype?

Poslechni si: DVS1 @ Unit Club, Tokyo (03/08/2013)

PARTYINFO

Polygon

25.11.2016 , Praha
DJs: DVS1, Trevor Linde (live), em ju es aj si, frfr, jkb, Karst, Selektiv Mutism, von Reis
REKLAMAREKLAMA