Londýnský klub Fabric se znovu otevře

Magistrátní soud Highbury včera schválil dohodu městské rady, policie a majitelů klubu o znovuobnovení licence za přísnějších podmínek a klub tak bude v nejbližší době znovu otevřen veřejnosti.

22.11. 2016 09:04:43 | informace | Carl W

Philip Kolvin, jeden z právní klubu, který jej reprezentuje od září, kdy byl Fabric pro veřejnost kvůli úmrtí dvou mladých lidí po požití drog uzavřen, u soudu řekl, že „klub byl vždy na špici hudebního průmyslu v Londýně“ a že přehodnotil své straší operační postupy.

Na základě toho vznikla dohoda s novými podmínkami pro otevření, které počítají se skenováním občanek při vstupu do klubu, důkladnější prohlídky návštěvníků, doživotní zákazy vstupy pro lidi, kteří do klubu donesou, zákaz vstupu lidem mladších 19 let nebo se tu pokusí koupit drogy. Také bude nutná malá přestavba, aby klub mohl dané podmínky, které obsahují celkem 32 bodů, splnit.

Následně by klub mohl otevřít. Jestli se vše stihne ještě tento rok, není jisté.

Připoměňme, že po uzavření klubu byla spuštěna kampaň #saveculture, ve které se dodnes vybralo přes 320.000£ (více než deset milionů korun). Fabric pak všem přispěvovatelům včera, kdy byla učiněna výše zmíněná dohoda, poděkoval na svém Facebooku.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně