Mrkni se na line upy pro 46. týden

Metrik v Roxy, Phentix ve Stormu a v Brně se pak ukáží dramíkářům John B, technařům Ogi nebo trancařům Temple One. Tak vybírej!

18.11. 2016 08:27:52 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

18.11. 2016

100% Tech House

Zlín, Blok 12

21.00 - Ian Kita
23.00 - SouthDip
01.00 - Drahosh
03.00 - Ian Kita

18.11. 2016

Bass Ball

Praha, Storm

21.00 - Furious Freaks
22.00 - Reprospekt
00.00 - Phentix
01.30 - QO
02.30 - Kutlo
04.00 - Parallel Activity

18.11. 2016

Drumception

Brno, Exit

21.30 - Dekor
23.00 - 2Nine
00.00 - Mental Disorder
01.00 - John B
03.00 - Hrr.nec

18.11. 2016

Drumstation

Praha, Cross

20.00 - next.gen djs
21.00 - krowak
21.45 - rocki
22.30 - el waca
23.15 - mersi + lifesize mc
00.00 - Matzet
01.00 - Ruffstuff + MC Funsta
02.30 - tajfun
03.15 - upfockerz
04.00 - critical j
05.00 - next.gen djs

18.11. 2016

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Orbith
01.30 - Ogi
04.00 - Deivis

18.11. 2016

Metrik

Praha, Roxy

22.00 - One Way
00.00 - Volume Plus
01.30 - Metrik + Youthstar
03.30 - Nitropank

18.11. 2016

Páteční Vibe

Brno, Vibe

22.00 - Funk Halen
00.00 - Javas
01.30 - Andrew Daren
03.00 - Saddan

18.11. 2016

Pomáhej s Radostí

Praha, Radost FX

22.00 - Arongancy
23.00 - Roman Rai
00.00 - Wolscha + Junior Jan
01.00 - Nikola + Adam Cloud
02.00 - Michael J + La Dela
03.00 - Tibiza + Subgate
04.00 - Pompeiy + TGT
05.00 - Jumper + Golpe

18.11. 2016

Trancesated 6

Brno, Eleven

21.00 - Siva
22.00 - Beck
23.30 - Kolliders
01.00 - Temple One
03.00 - Daniel Skyver
04.30 - Guntro

19.11. 2016

Digitalism

Praha, Roxy

22.00 - Dan Cooley
01.00 - Digitalism (live)
02.30 - Airto

19.11. 2016

Magical Storm

Praha, Storm

21.00 - Robas
22.30 - Goatree
00.00 - U-Recken
01.30 - Ejczka
03.00 - Re-horakhty
04.30 - Maryosha Djs
Independent Theory stage
21.00 - Elien
22.15 - Newteck
23.30 - Tercius
00.45 - Druidum
02.00 - Lolla
03.15 - Paski
04.30 - Farmitch

19.11. 2016

Piknik

Brno, Perpetuum

21.30 - MisHa
00.00 - Quiks
02.00 - Alexx

19.11. 2016

Sobotní Vibe

Brno, Vibe

22.00 - Saddan
23.30 - Alan Wood
01.00 - Upgrade
02.30 - Jan Willert

19.11. 2016

Tech:Hive

Louny, Dance Hall Xplode

22.00 - Oggi
23.00 - Kjubone
00.00 - Chris Sadler
02.00 - Schaman
03.00 - Mitigma
04.00 - Wossa 82

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně