Mrkni se na line upy pro 44. týden

Co ti nesmí uniknout? festival nových kapel Nouvelle Prague 2016, dvojdenní (!) Prigl Hall, co jede na vlně nostalgie po brněnských halovkách, Riva Starr v Roxy, Suburbass ve Stormu nebo oddych (?) na konec víkendu v Sobotním Vibe. Tak vybírej!

4.11. 2016 05:08:59 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

4.11. 2016

10th Anniversary of Creative

Praha, Chapeau Rouge

bar
22.00 - Nkyp
00.00 - Taada
02.00 - Marty Fish

club
22.30 - Schwings Project
00.30 - Rob Smile
01.30 - El Mundo
03.00 - Kichi Kazuko
04.30 - Subgate + Tibiza

4.11. 2016

Dirty Trip 15

Brno, Perpetuum

21.30 - Carl W
23.30 - Hasky
01.30 - HRTL (live)
02.30 - Bari
04.30 - Nee‘o

4.11. 2016

Lost In Forest

Brno, Exit

21.30 - Bastien
01.00 - Deep Deer
03.00 - Tokátko

4.11. 2016 - 5.11. 2016

Nouvelle Prague 2016

Praha,

pátek
17.00 - Lenny
17.40 - Circus Problem
18.20 - The Complication
19.00 - Christopher Paul Stelling
19.45 - Cash Savage and The Last Drinks
20.25 - Aldous Harding
21.10 - Kongos

sobota
17.00 - I Love You Honey Bunny
17.40 - The Truth Is Out There
18.20 - We On The Moon
19.00 - High Time
19.40 - Noah Slee
20.20 - Fizzy Blood
21.20 - JPNSGRLS

4.11. 2016

Páteční Vibe

Brno, Vibe

22.00 - Vibe DJs
00.00 - Luke Nova
01.30 - NuForm Djs

4.11. 2016 - 5.11. 2016

Prigl Hall

Brno, BVV

pátek
18.00 - Deivis
19.30 - Marco Key + Mendoza
20.30 - Phil Albedo
22.00 - Thin & Thick
23.30 - Danny Bright
01.00 - Marco Bailey
02.30 - JB + Flesh
04.00 - No-On
06.00 - konec

sobota
18.00 - Luckyboy
22.00 - Michal Pesina + Saxo
23.30 - Namaas
01.00 - Jaggs
02.30 - Chris Davies
04.00 - Lahvicz Cerevatov
06.00 - konec

4.11. 2016

Riva Starr

Praha, Roxy

22.00 - Zu
23.00 - Zu + Manio
01.00 - Riva Starr
03.00 - Slater

4.11. 2016

Strobe

Uherské Hradiště, Mír

21.00 - Lucasch
23.00 - Coma
00.00 - Jaqullin
02.00 - Tonsils Emergency
03.30 - Wattoom

4.11. 2016

Studio 54 Night

Praha, Radost FX

23.00 - Roberto
00.00 - Nicolas V
01.00 - Enrico
02.00 - Rio
03.00 - Jumper
04.00 - Billy Bright

4.11. 2016

X-Massacre Warm up Praha

Praha, Storm

21.00 - Sherpa
22.00 - Mini.LXR
23.00 - Paky.LXR
00.00 - Duff.LXR
01.00 - Strez (live)
02.30 - Suburbass (live)
04.00 - Dave.LXR
05.00 - Said

D'n'B
23.00 - Snookey
00.30 - Beesu
01.30 - Dexide
02.30 - Duff
03.30 - Mouzl

5.11. 2016

DNB Residents

Brno, Perpetuum

21.30 - Pornz
23.00 - Sinner
00.15 - Ph8ton
01.30 - Heft
02.45 - Jimmy Navarro

5.11. 2016

Electro Swing Harlem

Praha, Storm

21.00 - James Wing + MGL
23.30 - Universal Swing Brothers
01.00 - Tony Maroni + Dave Trumpeteer
02.30 - James Wing + hosti

5.11. 2016

Prigl Hall Afterparty

Brno, Exit

06.00 - Sony Vega
07.00 - Thin & Thick
08.00 - WiWa
09.00 - Bastien

5.11. 2016

Sobotní Vibe

Brno, Vibe

22.00 - Nick Riley + Julia Costa
00.00 - Shala
01.30 - Augustin Alvarez
03.30 - Saddan + Darren

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně