Přehledný program narozenin Roxy

Tento pátek začínají 24. narozeniny klubu Roxy s názvem BE24 a stejně jako každý rok nabídne Roxy společně s NoDem nabitý program. Slavit se bude letos od 14. do 28. října a v těchto dvou týdnech nás čeká pestrý program plný parties, koncertů, performance, divadel a výstav.

11.10. 2016 22:23:05 | informace | rave

14/10 Be24: Tiga (Non Stop Inc / Kanada)

Páteční opening oslav si vezme na starost kanadský dj, producent a průkopník raveu Tiga. Na hudební scéně se pohybuje už přes dvacet let a díky své neúprosnosti se dostal do povědomí jako inovátor a trendsetter. Letos vydal nové album No Fantasy Required, které nám V ROXY představí.

15/10 Be24: Solardo (Solä Recordings / Británie)

Druhý narozeninový večer se Praze poprvé představí žhavé britské tech/housové duo Solardo. Na scéně se pohybují teprve od minulého roku, ale už si vysloužili podporu od jmen jako Jamie Jones, Steve Lawler, Paco Osuna nebo Skream.

17/10 Be24: Free Mondays

Co by to bylo za narozeniny bez Free Mondays. Pondělní party převezmou resident Djs, svez se s nimi na vlně kvalitní house a techno music s djs: Biodan, Dan Cooley, Manio, Michael C.

18/10 Be24: Explosions In The Sky (USA)

Úterní večer bude patřit americké post-rockové legendě Explosions In The Sky. V rámci tour k nové desce si zároveň odškrtnou premiérový koncert v ČR. Svátek pro fanoušky instrumentálního rocku.

20/10 Be24: Soundz Czech

I tento rok nabízí ROXY a NoD v rámci narozenin výběr toho nejlepšího z české hudební scény pod hlavičkou Soundz Czech. Vyroste tu pět rozdílných pódií, které se otevřou hudebním fanouškům opět zdarma. Pět scén, třináct kapel, jeden dům. Vstup je jako vždy zdarma!

21/10 Be24: Mind Against (Berlín)

Původem italské duo Mind Against patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co současná deepová scéna nabízí. Na cestu do vesmíru vezmou celou ROXY druhý páteční večer oslav se svým silně emočním a atmosferickým setem.

22/10 Be24: George Fitzgerald (UK) & Yotto

Parťák Joy Orbisona a Scuby, britský producent George FitzGerald představí svou debutou desku na druhé sobotní party. Společně s ním vystoupí i finský housový objev z Anjunadeep Otto Yliperttula známý jako Yotto.

27/10 Be24: Seth Troxler (USA)

Ani ve čtvrtek před státním svátkem neodpočíváme! Americký dj a producent Seth Troxler umí ve svých setech s lehkostí prolnout deepové mininal techno i funky taneční housovky.

28/10 Be24: Solomun (Diynamic / Německo)

Jméno Solomun není třeba tech/housovým fanouškům představovat. Jeho loňský prosincový 6ti hodinový set patří jednoznačně mezi nejlegendárnější klubové noci v ČR. Tentokrát symbolicky uzavře výročí Be24, nechme se překvapit s čím příjde tentokrát!

PARTYINFO

BE24: Tiga

14.10.2016 Roxy, Praha
DJs: Tiga, Vilem, Fatty M, Subgate
2. stage: 2k + Sweg
Cena: 400
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně