Carl W: Top 10 Boiler Room

Fenomén moderní elektronické hudby a globální hudební streamovací platforma přidává měsíčně přes 30 nových videí. Takže je téměř nemožné nakoukat opravdu všechny.

3.10. 2016 10:12:52 | ankety & názory | Carl W

Přesto si troufnu a vyberu 10 videí z Boiler Roomu, která mě opravdu baví a vy byste je rozhodně neměli minout.

10. Sven Väth Boiler Room Berlin Groove Magazine take-over (2012)

Svena v Boiler Roomu jste jen těžko mohli minout. Berlin Groove Magazine take-over patří k dosud nejsledovanějším videím a Vätha zachycuje ve skvělé formě.

Magic moment: V roce 2012 si Papá oblíbil track I:Cube - Transpiration a hrál ho snad všude (včetně vystoupení na Svojšicích), protože spolehlivě zvedne ze židle každého. Čas: 59:40

9. Egyptian Lover Boiler Room x Bloc DJ Set (2015)

Praotec elektra Greg Broussard živáky umí parádně a to potvrdil i loni. Dva gramce, mikrofon a Roland TR-808 mu stačí k tomu, aby přivedl tančící lidi do varu.

Magic moment: Přídavkem Hardfloor - P.E.L.F. (Hardfloor vs DBS ft Egyptian Lover) krásně vygradoval celý set a není divu, že tanečním parketem proběhne vlna šílenství. Čas: 54:15

8. Solomun Boiler Room Tulum DJ Set (2015)

Jeden z nejobletovanějších světových DJs nám to nesmí chybět. Ve dvou hodinách nevynechá ani old-schoolové klasiky a jeho taneční "vyšívací" kreace  vás krásně vtáhnou do atmosféry. Pokud vám Solomun hudebně nic neříká, tak si tento Boiler Room pusťte i tak a zakoukejte se do publika :-)

Magic moment: Westbam & Nena - Oldschool Baby. Co dodat? Letní nostalgická atmosféra, absolutní chill a pohoda. Čas: 1:42:30

7. DJ Hell - Boiler Room Berlin DJ Set (2012)

Další z legend, která se objevila v roce 2012 v Boiler Roomu. Hudba vás rychle vtáhne do Hellova světa housu, techna i elektra. 

Magic moment: Highlightem setu pro mě je techno mašinérie Alana Fitzpatricka (respektive jeho remixu tracklu A Noise). Čas: 50:35

6. Armand Van Helden b2b Jackmaster - Boiler Room - London (2015)

Dvě hodiny klasického housu s Jackmasterem ve společném setu s jeho učitelem Armandem Van Heldenem? Zábava, jak se patří!

Magic moment: Heldenův track U Don‘t Know Me zabíra vždy a loňský Boiler Room není výjimka. Čas: 48:30

5. Rødhåd Boiler Room Berlin DJ Set (2014)

Boss Dystopian Records momentálně patří k nejžádanějším techno DJům a před dvěma lety proměnil Boiler Room v post-apokalyptickou párty.

Magic moment: Tady to bude těžké. Lidem se Bierbachovo vesmírné techno libí a kroutí se, co to jde :-) Čas: 28:54

4. Fatima Yamaha Boiler Room x Dekmantel Festival (2015)

Ke slovu se na Dekmantel festivalu dostává i virtuóz Bas Bron. Absolutní pohoda, pozdní odpoledne a hudební přirozenost. jen se nechte unášet.

Magic moment: Ano, nechyběla ani největší nadčasová hitovka What‘s A Girl To Do. Čas: 26:25

3. Space Dimension Controller AVA Festival DJ Set (2015)

V Belofastu si lidi umí bavit. A Jack Hamill je rozproudil ještě víc, než obvykle. Selekce od Richie Hawtina přes Dave Clarka až po Chicane.

Magic moment: Moment, kdy zazněla Ayla, proběhl virálně všemi internety. Totální extáze. Čas: 43:35

2. Robert Hood - Boiler Room x Dekmantel Festival DJ Set (2015)

Vrchol loňského Dekmantelu. Totální groovy a funková zábava v hlavní roli s Robertem Hoodem a jeho dcerou Lyric. Taneční jízda od začátku do konce.

Magic moment: Stačí zahrát cokoli od Bena Simse a dav šílí. A Hood to ví, takže jeho tracků zahraje rovnou pět. My ale vybereme legendární The Bomb od Bucketheads. Čas: 59:40

1. Altern 8 Boiler Room Nottingham DJ Set (2016)

Pro mě nejlepší letošní Boiler Room set. Devadesátkový hity dostaly každého návštěvníka a Mark Archer si to taky pořádně užívá. Ani minutu jsem se nenudil!

Magic moment: Tady se hrají jen staré pecky, těžko říct. Snad Mobyho Go. Čas: 43:50

REKLAMAREKLAMA