Mrkni se na line upy pro 37. týden

A párty život svižně pokračuje dál: Gregor Tresher v Roxy, Risto tam v sobotu oslaví 50 (ať ti to hraje, chlape!), Dandy aka Peter Makto ve Vibu a zpátky do Prahy: V Neone zahraje Oliver Ho. Tak vybírej!

16.9. 2016 04:17:30 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

16.9. 2016

100% Tech House

Zlín, Blok 12

21.00 - Ian Kita
23.00 - Zimmer
01.00 - Luckie
03.00 - Ian Kita

16.9. 2016

Bassproof warm up

Brno, Favál

21.00 - Rybizz
22.00 - Dephzac
23.00 - Drumatique
01.00 - Document One
02.30 - Ghostbusters
04.00 - Kamikaze
05.30 - all stars

16.9. 2016

Dandy aka Peter Makto

Brno, Vibe

22.00 - Alan Wood
23.30 - Pete White
01.00 - Dandy aka Peter Makto
03.00 - Alan Wood

16.9. 2016

Gregor Tresher

Praha, Roxy

22.00 - Da Moon
23.30 - Michael J
01.00 - Gregor Tresher
03.30 - Orbith

16.9. 2016

Chris Sadler

Brno, Exit

21.30 - DJane Reinette
22.30 - Michal Pesina
00.00 - Chris Sadler
01.30 - Duncan Grey
02.30 - Uteru5
03.30 - Thomazz B

16.9. 2016

June Miller

Bratislava, SubClub

22.00 - QJF
23.30 - Freeman
01.00 - June Miller
02.30 - Matis + Huspi
05.00 - b2b

16.9. 2016

Oonz

Praha, Storm

21.00 - Andrew Daren + Saddan
23.00 - Jan Brachtl
01.00 - Super Flu
04.00 - Adam Cloud

2. stage
22.00 - Nicola Cloud
23.30 - Marco Key + Mendoza
01.00 - Taada
02.30 - Flesh
04.00 - Jindrich Vacek

16.9. 2016

Piknik

Brno, Perpetuum

21.30 - Alexx
23.00 - Nois
01.00 - Denysa
03.00 - Papik Brothers

16.9. 2016

Proces

Praha, Neone

22.00 - Smolen
23.00 - Synaptik
00.30 - Broken English Club (live)
01.30 - Pluge
02.30 - Oliver Ho
04.00 - Dialect
05.30 - Yan

16.9. 2016

United Energy

Praha, Radost FX

22.00 - Dalphon + Violee warmup
23.00 - Dom
00.00 - ReOrder
01.30 - Ben Nicky
03.30 - Thomas Coastline
04.30 - Michele Cavalletto

17.9. 2016

DnB Residents

Brno, Perpetuum

21.30 - Heft
22.45 - Sinner
00.00 - iGOR
01.15 - Jimmy Navarro
02.30 - Pornz

17.9. 2016

Ladida

Louny, Dance Hall Xplode

22.00 - Hardmy
23.30 - Kjubone
01.00 - Ladida
02.30 - Papik Brothers
04.00 - Mitigma

17.9. 2016

Risto 50 B-Day

Praha, Roxy

22.00 - Doemixxx
00.00 - DIXXX! (live)
01.00 - Tráva
02.30 - Lazy Lizard (live)
03.30 - Risto
04.30 - Nuff

17.9. 2016

Saturday FX

Praha, Radost FX

23.00 - Smoke
00.30 - Junior Jan
02.00 - P-Jay
03.30 - Michael Gant

17.9. 2016

The Purge 4

Praha, Storm

21.00 - D.leet
21.45 - Futical + Infract
22.30 - Drop Database
23.15 - Furious Freaks
00.00 - Phlage
01.00 - Safire
02.00 - Suki
03.00 - Bifidus Aktif + Volume Plus
04.00 - No Cure
05.00 - Hypod

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně