Monoloc si přichystal album pro Dystopian

Německý techno producent vyšle na podzim do světa své druhé studiové album. The Untold Way, které přijde čtyři roky po jeho debutu Drift, vyjde na berlínském vydavatelství Dystopian.

14.9. 2016 07:57:00 | nové desky | Carl W

Monoloc, vlastním jménem Sascha Borchardt, je znám hlavně pro spolupráci s Chrisel Liebingem a jeho vydavatelstvím CLR. Zde také v roce 2012 vydal své debutové album Drift (kdo by si nepamatoval hitovku s Danielem Wildem - It‘s Mine?).

Poslední dva roky však Sascha vydává dost různorodou produkci, která si našla své pevné místo u značek Hotflush, Soma, Life And Death, Afterlife nebo Innervisions. A jeho zbrusu nové album pojmenované The Untold Way vyjde na velmi ceněném berlínském labelu Dystopian.

Nemáme rozhodně čekat přímočaré prvoplánové techno, ale spíš jeho fůzi experimentálních a ambient poloh. Více může napovědět titulní singl, který najdete níže. Na jednom z tracků podílela také Tijana T, charismatická srbská vokalistka a DJka, která má ve světě stále silnější jméno. LP The Untold Way vyjde na Dystopianu 31. října.

Poslechni si: Monoloc - The Untold Way

Tracklist:

01. Revive
02. The Untold Way
03. Lowa
04. No GHSTS feat. Tijana T
05. Momentum
06. Michigan Lights
07. Gently Falls
08. Cloning Society
09. Muted
10. Gravity Growl
11. Alighting
12. Ground Disorder

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně