Roxy spouští unikátní program pro fanoušky – My Roxy

Pražský klub Roxy spouští v rámci své aplikace unikátní věrnostní program pro své fanoušky. Členství v My Roxy umožní levnější a přednostní nákup vstupenek, výhodnější jízdy s Uberem nebo např. i exkluzivní soutěže.

10.9. 2016 13:28:13 | technologie | rave

Za návštěvy tzv. check-iny v klubu mohou také fanoušci dostávat další výhody. My Roxy funguje čistě v rámci Roxy aplikace pro iPhone a Android. První check-in bude aktivní 16.září na akci s Gregorem Tresherem a první fáze My Roxy poběží do konce roku 2016.

Odkazy:

Od této chvíle můžete být součástí Roxy více, než kdy předtím. Roxy aplikace obsahuje od září nově i věrnostní systém My Roxy, pro stávající majitelé je třeba jen stáhnout update. My Roxy dá fanouškům možnost vědět jako první, co se v klubu chystá, kupovat si zvýhodněné vstupenky, merchandise a třeba jezdit i do Roxy levněji s Uberem.

Navíc budou mít možnost sbírat tvz. check-iny za každou návštěvu během podzimní sezóny 2016. Za určité počty návštěv pak budou dostávat další odměny jako např. free drinky, vstupenky na koncerty a parties nebo oficiální klubový merch.

Věrnostní program My Roxy bude aktivní pro podzimní sezónu 2016, platí jen pro akce pořádané Roxy a pro návštěvníky s platnou vstupenkou. První check-in bude aktivní 16. září (Gregor Tresher). Další informace a linky na stáhnutí k dispozici zde.

Partnery My Roxy jsou GoOut, Uber a Staropramen.

REKLAMAREKLAMA