Syndicate oslaví deset let

V roce 2007 navštívilo první ročník Syndicate na 10.000 nadšenců a fanoušků harder styles. S každým rokem se párty těší stále větší a větší oblibě a návštěvnost je takřka dvojnásobná.

10.9. 2016 12:44:28 | festivaly | Langy

Jedná se o největší taneční párty v Německu, která je zaměřená výhradně na tvrdé styly elektronické taneční hudby. Domovským místem párty je komplex hal Westfalenhallen v Dortmundu, kde se pořádá mimojiné i nejvyhlášenější německá halovka Mayday.

I letos párty nabídne čtyři scény: Masters of Hardcore v hlavní aréně, dále Rough Zone, Hardstyle Kingdom a Classic District. V line-upu figurují ta největší esa v oboru a těšit se můžeme na vystoupení jmen jako Angerfist, Destructive Tendencies, Miss K8, Neophyte, Tha Playah, Pet Duo, Candy Cox, Atmozfears, Chain Reaction, Paul Elstak, Mental Theo, Bass-D, Vince, Buzz Fuzz, Dune a spousta dalších.

Vstupné v předprodejích vyjde na 49 EUR, na místě pak bude vstupenka za cenu 57 EUR. Startuje se ve 20 hodin a konec bude v 07 hodin ráno. Takže v sobotu 1. října v Dortmundu .

Video: Syndicate 2016 Official Trailer

PARTYINFO

Syndicate

01.10.2016 Westfalenhallen, Dortmund
DJs: Angerfist, Destructive Tendencies, Miss K8, Neophyte, Tha Playah, Pet Duo, Candy Cox, Atmozfears, Chain Reaction, Paul Elstak, Mental Theo, Bass-D, Vince, Buzz Fuzz, Dune etc.
Cena: 49 / 57 €
REKLAMAREKLAMA