Jak Michael Burian "hrál" na Mácháči?

Z Mácháče postupně vyvěrají videosety českých DJs z hlavního pódia, ten Burianův se ale venku moc neohřál. Vyšlo totiž najevo, že celou dobu hrál předem připravený set.

7.9. 2016 06:49:31 | informace | rave

Poté, co je jeho set z letošního Mácháče objevil na youtube, mnoho českých DJs a hudebních fanoušků jej s posměšky sdílelo, protože je jasně vidět, že jeho set byl předem připravený. Schválně sledujte druhou šavli, která je během jeho "hraní" pořád nahoře. Kromě pár efektů tak Burian na pódiu dělal šaška a mával rukama.

Jeho set z youtube následně zmizel, ale už bylo pozdě, internet v tomto milosrdný, bohužel pro Buriana, není. Objevil se na několika dalších serverech, kde se mu jej sice taky podařilo zablokovat, na ruském rutube však stále visí.

Michael Burian se ke kauze zatím nijak nevyjádřil a to ani na sociálních sítích, kde se mu už pár komentů ohledně tohoto předehraného setu nashromáždilo. Michaelův management jsme požádali mailem o rozhovor, zatím bez reakce.

Video: Michael Burian @ Finlandia Mácháč 2016

PARTYINFO

Mácháč 2016

19.08.2016 - 20.08.2016 Klůček, Doksy
DJs: DVBBS, Oliver Heldens, Ferreck Dawn, Marlo, Sick Individuals, Joe Stone, MATTN, Shaun Frank, Angry Beats, Audiorockers, EKG, Chris Sadler, Lady A, Manene, Matamar, Michael Burian, nFiX + Candice, Richard Reynolds, Sylon, Enrico, Loutka, Mike Solar + Tommy Rich, Bon Finix + Tripmain aka Bontrip, Flashwell, Franky Ripper, Gonzalez, Jayyare, Matt Raiden, Mejsi, Millan Weekender, Mio, Peet Crue, Pete Luke, Richie, Roberto Chochola, Rodrigo Ardilha,TiGi, Tommy Rogers, Bart Skils, Alex Mine, D-Deck, Danny Bright, Denes Toth, JB & Flesh, K.Sandra, Lucca, Subgate, TGT, Thin & Thick, Tibiza, Boss, Daho, Deivis, Džejár, Kaisersoze, Marcelo K2, Miquel, Nika 77, Orbith, Ravic, Rob Smile, Schwing, Toky, Tráva & many more
Cena: 1.090
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně