Amsterdam Music Festival se rozrostl na 5 dní

Čtvrtý ročník amsterdamského hudebního festivalu se zvětšil do takových rozměrů, že zastiňuje samotný Amsterdam Dance Event! Pro rok 2016 obsadil dokonce hned tři epické prostory – kromě již tradiční Amsterdam ArenA jsou jimi Heineken Music Hall a Ziggo Dome, které se svatostánkem AFC Ajax bezprostředně sousedí.

5.9. 2016 09:18:45 | festivaly | Paya

Ve spolupráci společností Alda Events a legendární ID&T a s partnery v podobě 538 Radio, T-Mobile a Dance4Life se uskuteční pod hlavičkou AMF hned 8 parties!

Už ve středu 19. října se v Heineken Music Hall dozvíme jméno nové jedničky hlasování DJ Mag Top 100 DJs Poll – porazí někdo belgickou bratrskou dvojici Dimitri Vegas & Like Mike? Stane se mladičký Martin Garrix králem DJ Magu? Vrátí se na trůn bijec Hardwell? Už za pár týdnů budeme moudřejší. Ve čtvrtek 20. října se na stejném místě uskuteční party právě posledně jmenovaného borce, tedy Hardwella a jeho labelu Revealed.

Kromě něj se partypeople předvede projekt Knife Party, stájový DJ Dannic nebo mladý Thomas Newson. Speciální hosté budou teprve představeni. Třetí v pořadí se v pátek 21. října uskuteční erbovní akce legendárního Tiësta. Ten obsadí Ziggo Dome a půjde o jubilejní 500. vydání jeho show Clublife. Během noci proběhne výprava časem - Tiëstovou bohatou kariérou a fanoušci se dočkají exkluzivních vystoupení – prvním z hostů byl oznámen Mike Williams.

Sobota 22. října bude nesmírně nabitá – jednak se uskuteční první dějství samotného Amsterdam Music Festivalu, který bude hostit ikonická ArenA. Na pódiu se desetitisícům fans v davu představí Alesso, The Chainsmokers, David Gutta, Hardwell, Showtek nebo W&W. Zároveň se v Heineken Music Hall odehraje speciální party Axwell /\ Ingrosso – švédská dvojice se tak na místo činu vrací přesně po roce a i tentokrát půjde nepochybně o velmi energickou party.

Konečně se tentýž den v Ziggo Dome odehraje Slam! MixMarathon. Pod jménem této holandské taneční radiostanice vystoupí například šílený Steve Aoki či Sander van Doorn. Nebude tedy jednoduché se pro jednu z akcí rozhodnout.

Také neděle 23. října bude v Amsterdamu náročná – jednak se uskuteční druhé dějství vlajkové lodi. Zahrají například loňští vítězové DJ Magu z Belgie nebo Armin van Buuren, Afrojack, Dash Berlin či Nicky Romero. Poslední akcí letošního monstrózního AMF bude Closing Party, která proběhne v Heineken Music Hall a dosud nebyl zveřejněn její line-up. Organizátoři ji však označují za nejpřekvapivější party ze všech s tím, že půjde o mimořádný zážitek.

Na celý fantastický letošní Amsterdam Music Festival se můžete připravit prostřednictvím oficiálního traileru a můžete vesele rozmýšlet, jakou kombinaci eventů navštívíte. Nedosti na tom, ono samotné ADE nabízí stovky dalších parties a na nich tisíce DJs! Můžete se mrknout také na naše reporty z Amsterdam Music Festival 2013, 2014 a 2015.

Video: AMF 2016 Official Trailer

PARTYINFO

Amsterdam Music Festival

19.10.2016 - 23.10.2016 Amsterdam ArenA, Amsterdam
DJs: Armin van Buuren
REKLAMAREKLAMA