Mrkni se na line upy pro 33. týden

Víkend, kdy se festivalové hráze protrhnou: Mácháč, Kačeři, brněnský Špilberk a End of Summer 2016, který prázdniny zakončí. Vlastně ještě ne ;). Tak vybírej!

19.8. 2016 04:24:58 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

19.8. 2016 - 20.8. 2016

Exploration Festival 2016

Svojšice, Amfiteátr Svojšice

pátek
18.00 - Membrain
19.00 - Fallen Gemini
20.00 - Suki
21.00 - Qo
22.00 - A-Cray
23.00 - Pythius
00.00 - A.M.C
01.30 - Misanthrop + Emperor
03.00 - Maztek
04.00 - N.Force + Snookey
05.00 - Shmidoo

Devastator harder styles
18.00 - Raweez + Hatom
19.00 - Kizzah
20.00 - Maicuss + Michnoss
21.00 - Heavy Noizes
22.00 - George Crusher + Dark Wizard
23.00 - Thera
00.30 - Digital Punk
02.00 - The Sickest Squad
03.00 - F.Noize
04.00 - Hungry Beats + The Butchers
05.00 - Ychy

sobota
16.00 - Mouzl
17.00 - Penza + Popelka
18.00 - Ghostbusters
19.30 - Schooler + Thiew Ft. Mc Was
21.00 - Symplex
22.00 - Bifidus Aktif
23.00 - Hedex
00.00 - Zombie Cats
01.00 - Black Sun Empire
02.30 - Katharsys
03.30 - Forbidden Society
04.30 - Pixie + Volume Plus

Devastator harder styles
16.00 - Callboy
17.00 - Dzejar + Toky
19.30 - Peterson + T-Mass
20.30 - B.Unq + Kesz
21.30 - Jan Fleck
23.00 - Viper Xxl
00.00 - Golpe
01.00 - Day-Mar
02.30 - Andy The Core
03.30 - Daredevils
04.30 - District7
05.15 - Koffos

19.8. 2016

Friday FX for Free

Praha, Radost FX

23.00 - Petr K
02.00 - Cuba
05.00 - konec

19.8. 2016

Friends Ride

Brno, Perpetuum

22.00 - Deivis
00.30 - NTK
02.30 - Karlos P.

19.8. 2016 - 20.8. 2016

Kačeři 2016

Horčápsko,

pátek
18.00 - 18.30 Drops
19.50 - 20.30 Cox & Vox
20.50 - 21.40 Znouzectnost
22.10 - 23.10 Špejbls Helprs
23.40 - 00.25 Nohama nad zemí
00.55 - 01.40 Black burley

DJ stage
18.00 - Krastra sound
20.30 - Stanjah + MC Witty
21.30 - Meli
22.30 - Thinngy
23.30 - Forbidden Society
01.00 - Philip T.B.C.
02.30 - Robo
03.30 - Ona

sobota
15.00 - 15.30 Fathers Devils
16.00 - 16.30 Goydovy přízraky
16.50 - 17.30 Hand Grenade
17.50 - 18.30 Simple Muffin
19.00 - 19.50 Paulie Garand + Tynikdy crew
20.10 - 21.00 Thom Artway
21.30 - 22.30 Say Yes Dog
23.00 - 00.00 Fast Food Orchestra
00.20 - 01.00 Anthems

DJ stage
16.00 - Krastra sound
17.30 - Maiky + Deny
19.00 - Tom P + Šlapy
20.00 - Jindrich Vacek
21.00 - Schwa
22.30 - N.Dee
23.30 - Loutka
01.00 - Mark Deutsche
02.30 - Orbith
04.00 - Steen + Spiriakos

Alternativa čas
10.00 - 10.45 klipy kapely + DJ Hejbal
11.00 - 11.45 Prach a broky
12.00 - 13.00 Drum circle
14.00 - 15.00 Ekotop film + diskuze
15.15 - 15.45 Muži z Hauzu
16.00 - 16.30 Na Stojáka
17.30 - 17.50 O.K.mžik
18.15 - 19.00 Xavier Baumaxa
19.40 - 20.00 Duo Sympaťáci
21.00 - 21.20 Chrizz + DJ Lynx
22.30 - 22.50 Forlife aka RNZ + MDT
23.00 - Robo + Tao Maffa + McQuack

19.8. 2016 - 20.8. 2016

Mácháč 2016

Doksy, Klůček

pátek
18.00 - Hasko + Patrick Dowie
19.00 - Loutka
20.00 - Mike Solar + Tommy Rich
21.30 - Enrico
22.30 - Ferreck Dawn
23.30 - Joe Stone
00.30 - Sick Individuals
02.00 - DVBBS
03.30 - MATTN
04.30 - Marlo

sobota | techno
18.00 - Namtrack and Karloss
19.00 - Denes Toth
20.00 - TGT project
21.00 - Danny Bright
22.00 - JB & Flesh
23.00 - Lucca
00.00 - Alex Mine
00.00 - D-Deck
01.30 - Bart Skils
03.00 - Tibiza
03.00 - Subgate
04.00 - K.Sandra
05.00 - Thin & Thick

19.8. 2016

Spielberk Open Air 2016 Afterpárty

Brno, Vibe

22.00 - Alan Wood
01.30 - Magnus Asberg
04.00 - Residents

19.8. 2016

Špilberk Open Air 2016

Brno, Hrad Špilberk

vibe stage
20.00 - Not:us
21.30 - Saddan
23.00 - Biodan
00.30 - Joyce Muniz
02.00 - Stefan Biniak
03.30 - Andrew Daren

live stage
20.00 - J.Miltz
21.00 - Eva Porating
22.30 - VK Studio
23.30 - Loutka
01.00 - Himalayan Dalai Lama (live)
02.00 - Tom Holic (live)
03.00 - Tráva

20.8. 2016

Deep Deep

Brno, Perpetuum

22.00 - Figaro
00.00 - Nirthy + Namtrack
02.30 - Nee'o

20.8. 2016

End of Summer 2016

Hulín,

15.00 - Grapefruit
16.00 - Jorge
17.00 - George Albuman
18.00 - Pandicz
19.00 - FM Music aka Filippi + Mediumike
20.00 - Luis Lamborghini
21.00 - Filippi
22.00 - Abdul Cana
23.00 - Mediumike
00.30 - Czida
01.30 - Ian Kita

20.8. 2016

Junior Jan

Brno, Vibe

22.00 - Saddan
23.00 - Trick
01.00 - Junior Jan

20.8. 2016

Saturday FX for Free

Praha, Radost FX

23.00 - Stayer
01.00 - Wulky
03.00 - Funspeed
05.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně