Mrkni se na line upy pro 29. týden

Do dalšího ročníku se prokvákala svitavská Rosnička. A máte tu i další festiválky: BPM wars nebo Fest jak chceš. Jaké bode počasí? Jistě pravé letní, snad to nezakřikneme. Tak vybírej!

22.7. 2016 04:40:05 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

21.7. 2016 - 24.7. 2016

Tresor 25 Years Festival

Berlin, Tresor

čtvrtek - Kraftwerk
21.00 - TV Viktor
23.00 - Gudrun Gut
00.30 - Thomas Fehlmann
03.00 - Borderland (live) aka Juan Atkins + Moritz von Oswald
04.00 - Arpanet (live)
05.00 - TR-101 (live) aka Pete + Sleeparchive
06.00 - Mike Dehnert (live)

OHM
00.00 - Reka
02.00 - Helena Hauff
05.00 - DJ Stingray
08.00 - Dennis Zegarnik

pátek - Kraftwerk
21.00 - Mischa
00.00 - Automat (live)
01.00 - Dasha Rush
03.00 - Donato Dozzy
05.00 - O/V/R (live)
06.00 - Surgeon
07.00 - Pete
10.00 - Sven Von Thülen

Tresor
00.00 - J.C.
03.00 - Jonas Kopp
05.30 - Sterac
08.00 - Regis
10.30 - Hell
13.00 - James Ruskin
15.30 - Mario Berger

OHM:
00.00 - René Lowe
02.00 - Moritz von Oswald
04.00 - Juan Atkins
06.00 - Magda El Bayoumi

sobota - raftwerk
21.00 - Handmade
23.00 - Blake Baxter
01.00 - Marcelus
03.00 - DBX (live)
04.00 - DJ Deep
07.00 - Robert Hood
09.00 - Roman Poncet

Tresor
00.00 - Mareena
03.00 - Refracted
05.00 - Claudia Anderson
07.30 - Zadiq
10.00 - Pacou
12.30 - Bill Youngman
15.30 - Marcel Heese
18.00 - Oscar Mulero

OHM
00.00 - Laurine
03.00 - Patrice Scott
06.00 - Daniel Bell
09.00 - Fumiya Tanaka
12.00 - Acronym
15.00 - Object
18.00 - Ron Wilson
20.00 - Sarah Miles

22.7. 2016

Bassproof

Brno, Favál

21.00 - Fil White
22.30 - Ghostbusters
00.00 - Keshu + Formitox
03.00 - Birg
04.30 - Sinner

22.7. 2016

BPM wars Open Air 2016

Tři Dvory, Koupaliště Tři Dvory

Main stage:

18.00 Pavel Faktor
19.00 Andrew Carp
20.00 Marteen
21.00 Franke
22.30 Spiriakos (live)
00.00 Subgate
01.30 Secret Cinema
03.30 Twin
04.45 Golpe

House stage:

18.00 Tripod
19.30 Looky
21.00 BassBaras
22.30 Loutka
00.00 TopClass
01.30 TopKap Djz
03.00 P-Jay + Wulky
05.00 Robin

22.7. 2016 - 23.7. 2016

Fest jak chceš 2016

Dubňany, Kemp Josef

pátek
18.00 - Valentyn
19.30 - Navr aka Rvan
21.00 - Miss Rodez
22.30 - Thin & Thick
00.00 - Lucca
01.30 - Toky vs. Boss (SK)
03.00 - B.UNQ!
04.30 - Destroyer vs. Phil Albedo

Friends stage
18.00 - Rythmique
19.00 - Peter Vega
20.00 - PM-Jack
21.00 - Depka
22.00 - Vyrys
23.30 - Stepan Bruck
01.00 - Radion6
02.30 - Siva + Guntro
04.00 - Najgecc
05.00 - Valentyn

sobota
18.00 - Hold
19.00 - Inerte
20.00 - Siva & Guntro
21.00 - Najgecc
22.30 - Pico
00.00 - Nifra
01.30 - Dan Thompson
03.00 - Thomas Coastline
04.30 - Joe Cormack

Friends stage
06.00 - Holy
07.30 - Beksy
09.00 - Babax
10.30 - Scarpo
12.00 - Jaryno Haidy
13.30 - Arti
15.00 - Plutto
16.30 - Quark
18.00 - Jeffry Bayker
19.00 - Commander
20.00 - Liner
21.30 - Navr aka Rvan
22.00 - Deivis
23.30 - Phil Albedo
01.00 - Der Hutmacher
02.30 - Destroyer
04.00 - Logitronik03
05.00 - Lucas Dee aka Trunk

22.7. 2016

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

22.00 - Orbith
06.00 - konec

22.7. 2016

Friday FX for Free

Praha, Radost FX

23.00 - 02.00 Vilém
02.00 - 05.00 Fun
05.00 - konec

22.7. 2016

HRTL

Brno, Vibe

22.00 - J.Miltz
01.00 - HRTL (live)
02.00 - Alan Wood
03.30 - Alan Wood + Saddan

22.7. 2016 - 23.7. 2016

Rosnička 2016

Svitavy,

pátek
18.30 - Marx On Mars
20.00 - Space Love
21.30 - Fiordmoss
22.45 - Kapitán Demo
00.30 - Vložte Kočku
01.45 - Makkatu (live)
02.30 - Anna Myschkin + Synaptik
05.00 - Tempa

Club stage
16.00 - Fact + Joker
18.00 - Crashman + Pornz
20.00 - Ban Jarnet
21.00 - NDNM (live)
22.00 - Milan Kroutil
23.30 - SMETI (live)
00.30 - Not_Me
02.00 - Jacques Kustod (live)
03.00 - Mike Corner
04.30 - Ixer
06.00 - Joshek
09.00 - tajný
11.00 - Luckie
13.00 - Petr Eco

sobota
18.30 - Mighty Souljahs
21.00 - Prago Union
23.00 - Mikkim + Dave
00.30 - Le Pneumatiq
01.45 - Rudeboy
03.00 - Touchwood + AhZ
05.00 - Penny

Club stage
15.00 - Carl King
18.00 - Motch
19.30 - Abu
21.00 - Aid Kid (live)
22.00 - Zlatomil
23.00 - Killiekrankie (live)
00.00 - Andreas Rund (live)
01.00 - Troniq
02.30 - Insect Elektrika (live)
03.30 - Andels
05.00 - Stoka (live)
06.00 - Levi + Losko

23.7. 2016

Electronic Bitches

Brno, Vibe

22.00 - Nick Riley + Julia Costa
01.00 - Electronic Bitches
03.00 - Nick Riley + Julia Costa

23.7. 2016

Saturday FX for Free

Praha, Radost FX

23.00 - Béla En
02.00 - Loutka
05.00 - konec

23.7. 2016

Soul Ex Machina Clash

Brno, Perpetuum

22.00 - Six Beat Under + Spool
23.00 - Rough:Result + Fish
00.00 - Six Beat Under + Spool
01.00 - Rough:Result + Fish
02.00 - Johney + E2jz + Attempt

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně