EYE4Dance chystá další ročník Dream Village

Pokud si myslíte, že festivalová sezóna končí s prázdninami, tak se jednoduše mýlíte. Alespoň za hranicemi se budou konat stále ještě velké letní festivaly.

19.7. 2016 20:25:47 | festivaly | Langy

Jednu takovou událost si na první víkend v září připravila agentura EYE4Dance. Jedná se o Dream Village festival, který se uskuteční od pátka 2. září až do neděle 4. září 2016 v nizozemské oblasti Lage Aard poblíž Bredy. V pátek čeká na návštěvníky akce Pre-Party a hlavní program proběhne v sobotu a v neděli. Na více než šesti scénách vystoupí jména, která budou prezentovat hudební proudy jako House, Hardstyle, Raw, Freestyle, Hardcore, Deep House a Techno. A na jaká jména láká tancechtivé partypeople sobotní program? Těšit se můžeme na lidi jako Funkerman, Sander van Doorn, Firebeatz, Bass Modulators, Frequencerz, Bass D, Ruthless, Vince, Zany, Angerfist, Miss K8, Secret Cinema a mnoho dalších.

Na nedělním line-upu se stále ještě pracuje, ale už teď jsou známá jména, která se poslední festivalový den postarají o luxusní mejdan. Zahrají Roog, La Fuente, Vato Gonzalez, Dr. Rude, Tha Playah, Delete, E-Force, DNA a další. Chybět nebude Ecletic Area a Dream Café.

Pro celovíkendové návštěvníky bude možnost ubytování přímo ve vedlejším areálu, v tzv. Dream Resortu. Druhou variantou, jak se během tohoto víkendu bezproblémově ubytovat, je využít jednoho ze dvou vyčleněných Dream hotelů. Pořadatelé ve spolupráci s Campanile nabízí dva hotely poblíž konání festivalu. Pokoje jsou s vanou a se snídaní v ceně. Hotel nabízí možnost bezplatného parkování a odvoz kyvadlovou dopravou přímo na festival. Možnost ubytování bude jak na jednu, tak dvě nebo i tři noci.

Cena základní sobotní vstupenky je stanovena na 37,5 EUR, na neděli je cena 22,5 EUR. Víkendová je za cenu 52,5 EUR. Je možnost zakoupit i VIP vstupenku, která obsahuje VIP vstup, vstup na VIP tribuny, Lounge salónek s bary a stoly, soukromý barový servis a vlastní toalety. Cena jedné VIP na sobotu je 62,5 EUR, na neděli 47,5 EUR a na celý víkend za cenu 92,5 EUR. Parkování je možné přímo u festivalu, jednodenní parkovné stojí 10 EUR, víkendové 15 EUR.

Na stránkách dreamvillage.nl je možné zakoupit jak vstupenky, tak i balíčky s ubytováním jak v Dream Resortu tak i v Dream Hotelu, a nebo třeba tokeny za zvýhodněnou cenu. Už teď je jasné, že se můžeme těšit na skvěle připravený festival, nadupané sety, úžasnou atmosféru, parádní dekorace, lasershow a závěrečný ohňostroj. Tak co, jste zvědaví? My ano.

Video: Dream Village 2015 - Official Aftermovie

PARTYINFO

Dream Village

02.09.2016 - 04.09.2016 , Breda
DJs: Funkerman, Sander van Doorn, Firebeatz, Bass Modulators, Frequencerz, Bass D, Ruthless, Vince, Zany, Angerfist, Miss K8, Secret Cinema, Roog, La Fuente, Vato Gonzalez, Dr. Rude, Tha Playah, Delete, E-Force, DNA atd
Cena: 37,8 - 62,5 (VIP) €
REKLAMAREKLAMA