Spiriakos vydal s Adventem další track

Vydavatelství Phobiq přišlo s třetí řadou kompilace Abilities, kde se mimo jiné objevuje i track Spectral, který připravil český producent Spiriakos spolu s portugalskou legendou Adventem.

14.7. 2016 16:19:02 | nové desky | Carl W

Patrik Vítovec spolupracuje s Ciscem Ferreirou již několik let. Připravili remixy pro Tigu a Zombie Nation nebo Filterheadz a v roce 2013 jim vyšlo i společné EP Point Of No Return na Adventově vydavatelství Kombination Research.

Letos pak vyslali do světa EP Everybody / Analysis, které hrál i Dave Clarke. Nyní jim v rámci kompilace Abilities III na labelu Phobiq vyšel i track Spectral, který si můžete poslechnout níže. My pak ještě prozradíme, že Patrik rozhodně nezahálí a připravuje už další kolaboraci, tentokrát s Industrialyzerem. 

Poslechni si: The Advent & Spiriakos - Spectral

PARTYINFO

Air Festival 2016

12.08.2016 - 13.08.2016 Festival Park, Hradec Králové
DJs: Martin Garrix, Holl & Rush, Don Diablo, Loopers, Tom & Jame a Jaggs, Sem Thomasson, Matt Nash Toby Green, Bon Finix, Mejsi, Andre Moretti, Rita, Marinos Caswell, Tigi, Ivo Hilszek, Robko, Rudeboy
JZD Stage: Gayle San, Bas, Mooy, UVB, Charlton, Loktibrada, Ladida, Benco, Pavel Krejdl, Spiriakos (live), Naoki Uda, Jaqullin, Denysa, Nancy, Miss Renny, B.UNQ, Sioni, Leia Drex, Candy De La Cox, Martini, Mill, Siki, Styrax
Cena: 790 / 2.790
REKLAMAREKLAMA